مگ بلاگ

5 لوازم جانبی محبوبی که برای استیک تلویزیون آمازون Fire خود می خواهید

5 لوازم جانبی محبوبی که برای استیک تلویزیون آمازون Fire خود می خواهید

آمازون در سپتامبر 2022، Alexa Voice Remote Pro را به عنوان یک لوازم جانبی جداگانه برای دستگاه های Fire TV منتشر کرد. این کنترل از راه دور با قیمت 34.99 دلار با اکثر Fire TV Sticks، دستگاه های پخش جریان Fire TV و تلویزیون های هوشمند Fire سازگار است. با این حال، به عنوان یک لوازم جانبی مستقل فروخته می شود و با هیچ محصولی همراه نیست.

Alexa Voice Remote Pro همه چیزهایی را دارد که کنترل از راه دور صدای الکسا معمولی ارائه می دهد، اما دارای چند ویژگی اضافی مفید است. مهمتر از همه، دارای ویژگی یاب از راه دور است. برای استفاده از این ویژگی به یک دستگاه مجهز به الکسا مانند یک بلندگوی هوشمند یا برنامه الکسا یا Fire TV در تلفن خود نیاز دارید. فقط بگویید «الکسا، کنترل از راه دور من را پیدا کن» و صدای زنگ می‌زند تا به شما کمک کند مکان آن را پیدا کنید، مشروط بر اینکه در محدوده 30 فوتی باشد.

Alexa Voice Remote Pro همچنین دارای یک دکمه اختصاصی هدفون است که منوی جفت شدن بلوتوث را در Fire TV Stick شما نمایش می دهد و به شما امکان می دهد هدفون یا هدفون بلوتوث را جفت کنید. علاوه بر این، دارای دو دکمه قابل برنامه ریزی است که می توان آنها را به هر برنامه ای در Fire TV Stick شما نگاشت.

یکی دیگر از نکات جالب، نور پس زمینه فعال با حرکت است که استفاده از کنترل از راه دور را در اتاق تاریک آسان می کند. کنترل از راه دور صوتی الکسا بیش از 9200 رتبه بندی در آمازون دارد که میانگین آن 4.5 ستاره است. بررسی Verge می‌گوید که «قطعاً بهترین کلیکی است که برای دستگاه پخش Fire TV دریافت می‌کنید» اما خاطرنشان می‌کند که دکمه اخیر موجود در کنترل از راه دور Fire TV Cube جدید را ندارد.