مگ بلاگ

5 لوازم جانبی GoPro کم ارزش که ارزش امتحان کردن را دارد

5 لوازم جانبی GoPro کم ارزش که ارزش امتحان کردن را دارد

از هر فیلمبردار بپرسید، آنها به شما خواهند گفت که مهمترین جنبه کیفیت تصویر نورپردازی است. گوپروها در فضای باز و در محیط‌هایی با نور طبیعی عالی عمل می‌کنند، اما در تاریکی چندان عالی نیستند. اگر قصد دارید بعد از غروب خورشید از GoPro خود استفاده کنید، بهتر است نوعی نور به دوربین خود متصل کنید.

GoPro یک Light Mod رسمی را به صراحت برای دوربین های مدل Hero خود طراحی کرده است. این دوربین مستقیماً در بالای دوربین قرار می گیرد و دارای یک باتری قابل شارژ داخلی است که به آن تا شش ساعت کار می کند، بنابراین لازم نیست نگران تخلیه باتری دوربین خود باشید. این نور دارای چهار سطح روشنایی مختلف است، هرچند شایان ذکر است که روشن‌ترین تنظیم آن تنها تا 200 لومن می‌رسد، که تقریباً مشابه یک لامپ رشته‌ای 25 واتی است و این تنظیم تنها تا 30 ثانیه دوام می‌آورد. با این حال، Light Mod چندین ویژگی دیگر نیز دارد. دارای عملکرد بارق برای سیگنال دادن است و تا عمق 33 فوتی ضد آب است و برای استفاده در شرایط مرطوب و حتی غواصی کم عمق ایده آل است. همچنین دارای یک پخش کننده نور، یک آداپتور دو انگشتی و یک کابل USB Type-C است.

Digital Camera World ادعا کرد که Mod Light گران بوده و به راحتی گم می شود. آن ها همچنین پوشش دیفیوژن را به عنوان «بیمزه» توصیف کردند، اما در نهایت کیفیت ساخت عالی، اندازه فشرده و روشنایی نسبی آن را ترکیبی برنده دانستند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید