مگ بلاگ

5 ماشین الکتریکی کوچک که آرزو می کردیم در آمریکا فروخته می شد

5 ماشین الکتریکی کوچک که آرزو می کردیم در آمریکا فروخته می شد

خودروهای الکتریکی حتی در چین از محبوبیت بیشتری نسبت به ایالات متحده برخوردار هستند. مصرف کنندگان چینی در سال گذشته نزدیک به هفت میلیون خودروی الکتریکی خریداری کردند و اد کیم، رئیس AutoPacific به ABC News گفت: “این بازاری است که از بسیاری جهات تا حدی دلخراش است. میزان انتخاب بسیار خیره کننده است.” یکی از نام‌های چینی که احتمالاً برای اکثر آمریکایی‌ها ناآشنا خواهد بود Zeekr است که سه مدل در چین تولید می‌کند: سدان 001، مینی ون 009 و مینی SUV X. Zeekr متعلق به جیلی است که حضانت برندهای Volvo، Polestar و Lotus را نیز بر عهده دارد.

001 و X در حال حاضر در چین، هلند و سوئد موجود هستند. ماه گذشته، Zeekr مدل چهارم، 007، یک سدان پرفورمنس با قدرت 636 اسب بخار و برد 541 مایل را معرفی کرد.

کابین X شامل صندلی‌های صاف، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی بزرگ و حتی خنک‌کننده نوشیدنی در کنسول مرکزی است. این خودرو در نسخه های RWD و AWD عرضه می شود و مدل AWD می تواند در 3.8 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت (0-60 مایل در ساعت در حدود 3.6 ثانیه) برسد که تقریباً با عملکرد فورد Mach-E رالی مطابقت دارد.

اگر در ایالات متحده زندگی می‌کنید و این ویژگی‌ها و اعداد عملکردی جالب هستند، ممکن است لازم نباشد برای گرفتن فرمان Zeekr زیاد منتظر بمانید.

Zeekr اخیراً از برنامه‌های خود برای توسعه یک سدان کامپکت جدید با کد CS1E خبر داد و Carbuzz گزارش داد که Zeeker امیدوار است فروش جهانی را تا سال 2025 به 650000 دستگاه برساند. آن کونگهوی، مدیرعامل Zeekr گفت: هدف اصلی ما.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google