مگ بلاگ

5 مزایا و 5 معایب سیستم انرژی خانه

5 مزایا و 5 معایب سیستم انرژی خانه

پشتیبان گیری از باتری به دلایل مختلف عالی است. آسودگی خاطر داشتن برق در هنگام قطع برق احتمالاً بزرگترین آرامش است. موضوع اینجاست. باتری های پشتیبان با سیستم پنل خورشیدی بهترین کار را دارند. انعطاف پذیری چنین راه اندازی بزرگترین دارایی آن است، به خصوص در هنگام طفره رفتن از نرخ های TOU. با این حال، آن‌هایی که سیستم‌های پنل خورشیدی ندارند، نمی‌توانند بیشترین بهره را از باتری‌های پشتیبان خود ببرند، زیرا به هر حال آن باتری‌ها با استفاده از برق خانه شما شارژ می‌شوند. برای این افراد، ممکن است هوشمندتر باشد که به جای باتری پشتیبان، از یک ژنراتور کل خانه استفاده کنند.

ژنراتورهای کل خانه از گاز طبیعی، مخازن پروپان یا منبع سوخت دیگری برای تامین برق خانه شما در هنگام قطع استفاده می کنند. شما نیازی به نصب کامل پنل خورشیدی ندارید تا بیشترین بهره را ببرید و همچنین بسیار ارزانتر است، زیرا معمولاً حدود 4000 تا 7000 دلار قیمت دارند، اگرچه می توانید ژنراتورهایی با ظرفیت بالاتر خریداری کنید که هزینه بیشتری دارند. البته آنها به سوخت های فسیلی وابسته هستند که سازگارترین راه حل برای آب و هوا نیست.

با این حال، افرادی که در شبکه‌های برق پایدار هستند، تنها چند بار در سال و برای چند ساعت در یک زمان دچار قطعی برق می‌شوند، بنابراین اکثر مردم به سادگی نیازی به یک بسته باتری 10000 دلاری ندارند که 365 روز در سال شارژ شود و فقط نیمی از یک دشارژ را در هر بار شارژ کنند. سه چهار ماهه اگر با ژنراتور گازی همراه باشید، می توانید در زمان قطع برق با نصف هزینه به همان آرامش فکر کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟