مگ بلاگ

5 موتورسیکلت برقی که از بین نمی روند

5 موتورسیکلت برقی که از بین نمی روند

SONDORS Metacycle از زمان معرفی اولیه خود سر و صدا و بحث های قابل توجهی ایجاد کرده است، و در طول مسیر تغییرات و چالش هایی را پشت سر گذاشته است. این موتورسیکلت ابتدا با قیمت 5000 دلار وعده داده شده بود، اما با تاخیر و تغییراتی مواجه شد که در نهایت منجر به افزایش قیمت به 6500 دلار شد. با وجود این تغییرات، Metacycle گزینه خوبی برای کسانی است که به دنبال یک دوچرخه برقی مقرون به صرفه هستند.

Metacycle برای انتقال آرام از یک دوچرخه الکترونیکی به یک موتورسیکلت الکترونیکی عالی است. مجهز به موتور 20 اسب بخاری، صندلی راحت و موقعیت سواری عمودی است که آن را برای رفت و آمدهای شهری مناسب می کند. با این حال، شایان ذکر است که برد آن در دنیای واقعی ممکن است در حین رانندگی در بزرگراه تا حدودی محدود باشد، حداکثر حدود 80 مایل. از نظر عملکرد، Metacycle می تواند برای مدت کوتاهی به سرعت 80 مایل در ساعت در حالت اسپورت برسد، اما تمایل دارد در سرعت های 60-70 مایل در ساعت به راحتی حرکت کند.

با وجود محاسن، Metacycle نکاتی را برای به خاطر سپردن به عنوان یک موتورسوار الکترونیکی دارد. قابل ذکر است که فاقد نمایشگر درصد باتری است که می تواند ارزیابی دقیق عمر باتری باقیمانده را برای سوارکاران چالش برانگیز کند. علاوه بر این، برخی از کاربران حذف باتری را دشوار می دانند.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش