مگ بلاگ

5 مورد از بالاترین رتبه بندی هدفون های حذف نویز زیر 100 دلار

5 مورد از بالاترین رتبه بندی هدفون های حذف نویز زیر 100 دلار

بهترین هدفون حذف نویز کمتر از 100 دلار، با بیش از 57000 رتبه بندی که به آنها 4.5 ستاره در آمازون می دهد، Anker Soundcore Life Q30 با قیمت 79.99 دلار است. آنها سه حالت صدا را ارائه می دهند: Indoor، Outdoor و Transport. حالت Indoor به کاهش صدا و سایر فرکانس‌های میان‌رده کمک می‌کند. به طور مشابه، تنظیمات Outdoor و Transport به ترتیب برای راه رفتن در یک خیابان بادخیز و سوار شدن در وسایل نقلیه مناسب هستند.

به طور کلی، هدفون ها در غرق کردن میزان قابل توجهی از نویز پس زمینه عالی هستند، بهتر از سایر هدفون ها در این بخش، و همتراز با برخی از جایگزین های گران تر هستند. لازم به ذکر است که حذف نویز فعال فقط در حالت بی سیم در دسترس است. همچنین یک حالت شفافیت دریافت می کنید که صداهای خارجی را تقویت می کند.

با روشن بودن ANC، کاربران تا 40 ساعت عمر باتری دارند. علاوه بر این، دستگاه از شارژ سریع USB-C پشتیبانی می کند. یک شارژ سریع پنج دقیقه ای می تواند چهار ساعت زمان گوش دادن را کاهش دهد. از نظر کیفیت صدا، درایورهای دینامیک 40 میلی‌متری Anker Soundcore Life Q30، باس قوی و اوج‌های واضح تولید می‌کنند، با گزینه‌ای برای سفارشی کردن اکولایزر با استفاده از برنامه همراه.

علاوه بر این، Soundcore Life Q30 متعادل ترین و کاربردی ترین هدفون حذف نویز این بخش است.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش