مگ بلاگ

5 مورد از بهترین ابزارهای ساخت وب سایت برای مشاغل کوچک (و نحوه شروع)

5 مورد از بهترین ابزارهای ساخت وب سایت برای مشاغل کوچک (و نحوه شروع)

Wix محبوب‌ترین راه‌حل میزبانی وب در اینترنت است – 24 درصد از سایت‌های سازنده وب‌سایت بر روی این پلتفرم ایجاد شده‌اند، و فهمیدن دلیل آن سخت نیست. Wix یک رابط تمیز و ساده و حداکثر 900 قالب قابل تنظیم با اجزای کشیدن و رها کردن ارائه می دهد. برای صرفه‌جویی در زمان مرور، یک هوش طراحی مصنوعی (ADI) قالب‌ها، صفحات وب و کپی مناسب را بر اساس نوع وب‌سایتی که می‌سازید پیشنهاد می‌کند. همچنین امتیازهایی را برای پایین آمدن دریافت می کند: از طریق پرش، می توانید انتخاب کنید که آیا یک وب سایت برای فروشگاه آنلاین، وبلاگ، نمونه کارها، رویداد، رستوران، کسب و کار خدماتی و موارد دیگر ایجاد می کنید یا خیر.

اگر از قالب های از پیش ساخته شده راضی نیستید، Wix گزینه استخدام یک متخصص روی پلتفرم را برای اصلاح یا ساخت طرح های سفارشی به سلیقه شما ارائه می دهد. شما یک خلاصه و یک بودجه را وارد می کنید و می توانید یک متخصص برای طراحی لوگو، ایجاد استراتژی بازاریابی، نوشتن کد سفارشی یا یکپارچه سازی روش پرداخت شخص ثالث پیدا کنید.

سایر موارد مفید عبارتند از تبلیغات داخلی، ایمیل و ابزارهای سئو (اگرچه مورد دوم فقط در برنامه های پولی در دسترس است، اما باید بدانید که گزینه های ذخیره سازی محدود است (حتی در طرح های پولی) و سایت در تلفن همراه عملکرد خوبی ندارد. می‌توانید با یک طرح رایگان با پشتیبانی آگهی در Wix شروع کنید، اما برای دسترسی به ویژگی‌های بیشتر (از جمله نام دامنه رایگان و بسته میزبانی وب)، یکی از طرح‌های برتر آنها را در نظر بگیرید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید