مگ بلاگ

5 مورد از بهترین برنامه ها برای کمک به ایجاد ذهنیت خلاق و مهارت های هنری شما

5 مورد از بهترین برنامه ها برای کمک به ایجاد ذهنیت خلاق و مهارت های هنری شما

از زمان راه اندازی آن در سال 2010، پینترست یکی از بهترین پلتفرم های اکتشاف آنلاین باقی مانده است. در مقایسه با موتورهای جستجو مانند گوگل، پینترست یک موتور جستجوی بصری است که نتایج را به صورت “پین” نمایش می دهد. به عنوان یک کاربر، می توانید پین های خود را آپلود کنید یا پین های ساخته شده توسط سایر کاربران و همچنین کلاژها را در تابلوها ذخیره کنید.

وقتی پین درست می‌کنید، می‌توانید یک تصویر، عنوان، توضیحات و پیوند اضافه کنید. پس از آن، می توانید انتخاب کنید که چه تابلوهایی را می خواهید در آن قرار دهید و برچسب هایی اضافه کنید تا سایر کاربران بتوانند آن را پیدا کنند. در تنظیمات پیشرفته، همچنین می‌توانید نظرات را فعال کنید یا محصولات مشابه را در ویژگی توصیه‌های خرید آن نشان دهید. اگرچه، توصیه‌های خرید برای پین‌هایی با محصولات برچسب‌گذاری شده یا برچسب‌های مشارکت در دسترس نیست.

به عنوان یک هنرمند، می توانید از Pinterest برای ذخیره همه چیز از گیره ها، دستور العمل ها و روش ها استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید از آن برای نمایش کارتان، پیوند دادن دنبال‌کنندگان به وب‌سایت یا دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی یا ارتباط با شرکای احتمالی استفاده کنید.

شما می توانید تا 200000 پین و 2000 تخته برای حساب های شخصی داشته باشید، که برای یک فرد معمولی برای ذخیره سازی مخفیانه الهامات و کارهایی که می خواهید با عموم به اشتراک بگذارید کافی است. علاوه بر این، می توانید حداکثر 50000 کاربر را دنبال کنید، بدون محدودیت برای افرادی که می توانند شما را دنبال کنند.

Pinterest به صورت رایگان در iOS، Android و وب در دسترس است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google