مگ بلاگ

5 مورد از بهترین مانیتورهای انرژی خانگی که ارزش بررسی در سال 2023 را دارند

5 مورد از بهترین مانیتورهای انرژی خانگی که ارزش بررسی در سال 2023 را دارند

اگر به دنبال روشی مقرون‌به‌صرفه‌تر برای اندازه‌گیری مصرف برق می‌گردید و فقط به وسایل خاصی علاقه دارید، یک دوشاخه هوشمند می‌تواند برای شما مناسب باشد. Wyze Plug را می توان به صورت جفتی با قیمت 20 دلار خریداری کرد و هر چیزی را که به آن سوکت وصل کنید قابل اندازه گیری است. این برای مواردی مانند تلویزیون، ایکس‌باکس، مایکروویو و غیره کار می‌کند. نکته منفی این است که مصرف انرژی کل خانه‌تان را اندازه‌گیری نمی‌کنید، اما گزینه‌های دیگر برای این کار هستند.

Wyze Plug با برخی از ویژگی های جالب نیز همراه است. اگر در جایی در تعطیلات هستید، در واقع می توانید دوشاخه خود را روی حالت “تعطیلات” تنظیم کنید که به طور تصادفی وسایل شما را روشن و خاموش می کند تا به نظر برسد که شخصی در خانه است و از آن استفاده می کند. هم به دستیار گوگل و هم به الکسای آمازون پاسخ می دهد، بنابراین ضربه های سنگین شما پوشش داده می شود. می‌توانید همه دوشاخه‌ها را در برنامه Wyze قرار دهید و دقیقاً مانند سایر برنامه‌هایی که قبلا ذکر شد کار می‌کند.

تفاوت اصلی در اینجا این است که شما یک هاب اصلی در جعبه شکن خود نصب نخواهید داشت. در نهایت، هزینه دوشاخه بر هزینه اولیه نصب مانیتور انرژی غلبه خواهد کرد، بنابراین زیاده روی نکنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید