مگ بلاگ

5 نرم افزار یادداشت برداری با رتبه برتر برای آیفون

5 نرم افزار یادداشت برداری با رتبه برتر برای آیفون

دلیلی وجود دارد که کرافت جایزه بهترین اپلیکیشن مک اپل را در سال 2021 دریافت کرد. این یک برنامه یادداشت برداری و پردازشگر کلمه است که آسان و سرگرم کننده است. در حالی که ممکن است فقط برای آیفون خود به این نیاز داشته باشید، کرافت در مک و آیفون تقریباً یکسان است.

Craft تمام ورودی های شما را در اسناد و یادداشت های روزانه جدا می کند. یادداشت‌های روزانه تقویم شما را ردیابی می‌کنند تا بتوانید یادداشت‌ها را با استفاده از تقویم بصری به روزها اضافه کنید. تقویم راهی عالی برای تنظیم لیست کارهای روزانه یا جابجایی کارهایی است که می‌خواهید در تاریخ خاصی انجام شوند. از سوی دیگر، اسناد به شما اجازه می‌دهند تا ورودی‌های خود را در پوشه‌های مرتب مرتب کنید.

شما همچنین می توانید در Craft همکاری کنید. هر نمایه در کرافت فضا نامیده می شود و می توانید اعضا را به یک فضا دعوت کنید. به عنوان مثال، می توانید فضایی برای بازی D&D خود جدا از فضای کاری خود ایجاد کنید و همه اعضای کمپین را در آنجا اضافه کنید. هنگامی که کسی اسناد را ویرایش می کند، در زمان واقعی برای همه اعضا به روز می شود.

Craft رایگان است، اما برای ایجاد بیش از یک فضا باید به برنامه Pro (با 5.99 دلار در ماه) ارتقا دهید. Pro همچنین به شما فضای ذخیره‌سازی ابری بیشتر و محدودیت‌های آپلود فایل بزرگ‌تری را می‌دهد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید