مگ بلاگ

5 نشانه کلیدی که نشان می دهد تلویزیون شما در آخرین پایه خود قرار دارد

5 نشانه کلیدی که نشان می دهد تلویزیون شما در آخرین پایه خود قرار دارد

مانند مشکلات تصویر، مشکلات صوتی می تواند نشان دهنده این باشد که تلویزیون شما در آخرین مراحل خود قرار دارد. مطمئن شوید که برخی از عیب‌یابی‌های اولیه مانند بررسی تنظیمات صدا را انجام داده‌اید، اما اگر صدای تلویزیون شما خفه شده است یا به نظر می‌رسد بلندگوها به طور ناگهانی قادر به ارائه سطح صدایی که به آن عادت کرده‌اید کمتر هستند، این نشانه خرابی تلویزیون است. همین امر در مورد صدای پرگل یا ناپدید شدن کامل صدا علیرغم قطع شدن و تنظیم در سطح مناسب صدق می کند.

شایان ذکر است که تلویزیون شما ممکن است صداهایی ایجاد کند که آزاردهنده به نظر برسد اما در واقع خوش خیم باشد. برخی از تولیدکنندگان به مشتریان توصیه می‌کنند که صدای ترکیدن یا ترکیدن متناوب یا گهگاهی که از تلویزیون می‌آید – به ویژه اگر از بلندگوها نمی‌آید – رفتار عادی یک تلویزیون در حال کار است. این فقط یک محصول جانبی از انبساط یا انقباض قطعات داخلی تلویزیون به دلیل نوسانات معتدل است.

گفته می‌شود، اگر صدای تلویزیون شما خراب شده باشد و در حال حاضر با مشکل نقدینگی مواجه هستید که شما را از خرید تلویزیون جدید باز می‌دارد، ممکن است تحت برخی شرایط راه‌حل ارزان‌تری وجود داشته باشد. اگر فقط بلندگوها یا مبدل دیجیتال به آنالوگ تلویزیون هستند که خراب می شوند، از نظر تئوری، یک نوار صوتی ارزان با استفاده از یک خروجی دیجیتال، مانند S/PDIF یا کانال بازگشت صوتی HDMI (HDMI-ARC)، باید تلویزیونی با فعلاً صدای کار می کند. فقط مطمئن شوید که آن را با یک خط مشی بازگشت خوب، مانند Best Buy، در صورتی که اشتباه تشخیص داده اید که مشکلات صوتی از چه چیزی ناشی می شود، دریافت کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید