مگ بلاگ

5 نکته برای بهبود هات اسپات آیفون شما

5 نکته برای بهبود هات اسپات آیفون شما

اگر از هات اسپات خود در تعطیلات استفاده کرده اید و همه افراد در طول سفر به آن متصل می شوند، ممکن است از میزان مجاز داده در ماه بیشتر شده باشید. وقتی این اتفاق می‌افتد، برخی از ارائه‌دهندگان خدمات ممکن است هزینه‌های اضافی را از شما دریافت کنند یا اتصال شما را متوقف کنند.

برای مثال، برخی از سیم‌کارت‌های eSIM برای سفر می‌گویند که برای تعداد روزهای مشخصی به شما اتصال نامحدود می‌دهند. با این حال، اگر از میزان مصرف دیتای تعیین شده خود برای یک روز، مانند 1 تا 2 گیگابایت، فراتر رفته باشید، سرعت اتصال شما تا روز بعد کاهش می یابد.

برای جلوگیری از این امر، می توانید به طور معمول میزان مصرف داده خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که بودجه آن را متناسب با آن در نظر گرفته اید. برای بررسی میزان مصرف فعلی آیفون خود، به این صورت است:

  1. در آیفون خود، به برنامه تنظیمات بروید.

  2. روی Cellular ضربه بزنید.

  3. در بخش Cellular Data، Current Period را علامت بزنید.

در این بخش، همچنین می‌توانید ببینید کدام برنامه‌ها بیشتر از همه داده‌های شما را می‌خورند، از جمله میزان مصرفی که با استفاده از هات اسپات تلفن همراه شخصی خود انجام داده‌اید. اگر دیگر نمی‌خواهید به برنامه‌های خاصی دسترسی به اینترنت بدهید، می‌توانید دکمه کنار نام برنامه را خاموش کنید یا برنامه را به طور کامل حذف کنید. علاوه بر این، اگر قبلاً در به خاطر سپردن شماره مشکل دارید، می‌توانید به پایین صفحه بروید و روی Reset Statistics ضربه بزنید.

اگر متوجه شدید که از میزان مجاز داده های ماهانه خود فراتر رفته اید، برای گزینه های بسته داده اضافی با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید. یا، می‌توانید از مکان‌هایی با سیگنال‌های Wi-Fi عمومی رایگان بازدید کنید، فقط مطمئن شوید که ایمن هستند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید