مگ بلاگ

5 نکته ضروری ساعت اپل که باید قبل از پرواز بعدی خود بدانید

5 نکته ضروری ساعت اپل که باید قبل از پرواز بعدی خود بدانید

انتظار نداشته باشید که اپل واچ خود را همیشه هنگام عبور از فرودگاه روی خود نگه دارید – به خصوص در هنگام عبور از امنیت. این ایده خوبی است که بسته به فرودگاه، آن را همراه با هر چیز دیگری که قصد دارید در یکی از آن سطل های پلاستیکی کوچک بگذارید، بردارید.

اگر نگران این هستید که کسی ساعت شما را بدزدد، نگران نباشید – ماموران TSA به دقت تسمه نقاله اشعه ایکس را زیر نظر دارند، بنابراین بعید است که کسی بتواند از آن بالا برود و آن را بگیرد. اما همیشه می توانید اقلام گرانبهای خود (اپل واچ، آیفون، کیف پول و غیره) را در پایین سطل قرار دهید و سپس یک ژاکت، گرمکن و غیره را روی آنها قرار دهید تا حداقل کار را برای کسی سخت تر کنید که این کار را انجام ندهد. به اشعه ایکس نگاه کنید تا آنها را در آنجا ببینید.

از طرف دیگر، می توانید پیشگیرانه اپل واچ خود را بردارید و آن را قبل از رسیدن به ایست بازرسی امنیتی در کیف دستی خود قرار دهید. به این ترتیب، بدون نیاز به رفتن به داخل یکی از آن سطل‌های باز، داخل چمدان دربسته شما (که همچنان از دستگاه اشعه ایکس عبور می‌کند) قرار می‌گیرد.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش