مگ بلاگ

5 نکته و درخواست برای ایجاد نتایج بهتر Bing

5 نکته و درخواست برای ایجاد نتایج بهتر Bing

راه دیگری که می توانید تصویر خود را بهبود ببخشید استفاده از دکمه سفارشی سازی است. بعد از ایجاد یک تصویر می توانید این مورد را در کنار دکمه دانلود پیدا کنید. با کلیک بر روی آن به تب جدید Microsoft Designer که تصویر شما آماده ویرایش است می‌روید.

در داخل ویرایشگر، به ابزارهایی برای تنظیم روشنایی و اشباع تصویر خود دسترسی خواهید داشت. همچنین یک ویژگی تنظیم خودکار و یک دکمه تنظیم مجدد برای بازگشت به حالت اصلی وجود دارد. ابزارهای هوش مصنوعی برخی از ویژگی های ذکر شده قبلی را در کنار برخی ابزارهای اضافی از جمله Blur Background پوشش می دهند. برای جابه‌جایی عناصر تصویر خود، می‌توانید انتخاب سریع را از منو برای کپی، کپی یا حذف اشیا از تصویر خود انتخاب کنید.

اگر کسب‌وکار کوچکی دارید، Microsoft Designer’s Image Creator یک جایگزین عالی برای Canva است که به شما در ایجاد برندتان کمک می‌کند. چندین ایده طراحی از پیش ساخته شده پس از ایجاد یک تصویر ظاهر می شوند و به شما امکان می دهند تصویر خود را تغییر دهید و متن اضافه کنید. همه پروژه‌ها در حساب مایکروسافت شما ذخیره می‌شوند، بنابراین لازم نیست نگران ذخیره کردن همه چیز در هارد دیسک خود باشید.

ممکن است بینگ Image Creator یک ابزار تولید اولیه در سطح به نظر برسد، اما زمانی که یاد بگیرید چگونه از آن به درستی استفاده کنید، قدرت خلاقیت بالایی دارد. با استفاده از این نکات، می‌توانید از پیام‌های مؤثرتری استفاده کنید و با دقت اصلاحاتی را برای بهبود تصاویر خود اضافه کنید. پتانسیل کامل خالق تصویر بینگ را برای خلق هنری فراتر از حد تصور خود کاوش کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید