مگ بلاگ

5 هدیه برتر رانندگان جیپ برای سال 2023

5 هدیه برتر رانندگان جیپ برای سال 2023

در حالی که جیپ ها به خاطر عملکرد خود در همه جا معروف هستند، هر جیپر (حتی شما واقعاً) در مواقعی در گل و لای یا شن گیر کرده است و این شرایط برای خارج شدن سریع و ایمن از کمی تجهیزات ویژه نیاز دارد. برای دهه‌ها، علاقه‌مندان به آفرود به جک‌های مزرعه‌ای با نام تجاری Hi-Lift برای کمک به استخراج وسایل نقلیه خود اعتماد می‌کردند، و معمولاً می‌بینیم که جیپ‌هایی با جک‌های تشخیصی قرمز و مشکی Hi-Lift روی کاپوت یا سپر عقب نصب شده‌اند. برداشته شود و در یک چشم به هم زدن مورد استفاده قرار گیرد.

Hi-Lift هشت مدل مختلف جک از قد 36 تا 60 اینچ تولید می کند که همه آنها دارای ظرفیت نامی 4660 پوند و ظرفیت بار آزمایش شده 7000 پوند هستند. جک‌های Hi-Lift را می‌توان در آمازون، والمارت، و کوادراتک، همراه با لوازم جانبی مانند کیت‌های نصب جیپ، صفحات پایه برای ایمنی، و کیت آفرود که شامل کشنده، اتصال دماغه، بند محافظ درخت، دستکش، خریداری کرد. و یک کیف برای تمام موارد بالا. قیمت ها از 100 دلار شروع می شود و گران ترین مدل، First Responder، نزدیک به 300 دلار قیمت دارد.

Hi-Lift XT485 Xtreme 48 اینچی بهترین انتخاب ویرایشگر Off-road.com در سال 2021 برای بهترین جک بالابر بود. جاستین پریچارد از آفرود آن را “ابتدایی و اثبات شده” نامید و افزود: “این جک بسیار مفید ممکن است مورد شماره یک برای هر ماجراجویی خارج از جاده باشد. در اینجا یک نمونه عالی از بهترین بودن جک اصلی آورده شده است.” فیل هاول از موتور ترند نیز تطبیق پذیری و دوام Hi-Lift X-Treme را تبلیغ کرد و بررسی خود را با بیان این جمله به پایان رساند: “ما بدون آن وارد خاک نمی شویم. شما نیز نباید این کار را انجام دهید.”

XT485 با قیمت 126.99 دلار در Walmart و Summit Racing به فروش می رسد.