مگ بلاگ

5 ویژگی با تکنولوژی بالا در مرسدس-AMG EQE SUV 2024 که یا دوست خواهید داشت یا از آن متنفر خواهید شد

5 ویژگی با تکنولوژی بالا در مرسدس-AMG EQE SUV 2024 که یا دوست خواهید داشت یا از آن متنفر خواهید شد

به عنوان استاندارد، شاسی بلند AMG EQE با کنترل آب و هوای خودکار دو منطقه ای با فیلتراسیون یکپارچه ارائه می شود. حتی می‌تواند داده‌های GPS را با حسگرهای خورشیدی دوگانه ترکیب کند، با در نظر گرفتن زاویه برخورد خورشید به کابین برای تنظیم فعال دما. کنترل تهویه مطبوع چهار منطقه ای یک ارتقاء در دسترس برای SUV الکتریکی است، اما اگر می خواهید کنترل واقعی روی تجربه کابین خود داشته باشید، Energizing Comfort وجود دارد.

Energizing Comfort با کنار هم قرار دادن کنترل آب و هوا، نور محیط، صدا، گرمایش صندلی، و – بحث برانگیزترین – رایحه کابین، برنامه های مختلفی را ارائه می دهد که برای انرژی دادن، آرامش یا به طور کلی آرام کردن روحیه شما طراحی شده است. بخش عطر کابین منحصر به آن سیستم نیست. می توان آن را با شدت انتخابی در منوهای کنترل آب و هوا روشن کرد.

این که آیا شما می خواهید پسندیدن این بو، مانند هر عطری، به ترجیح شخصی بستگی دارد. مرسدس در واقع تعدادی شیشه عطر قابل تعویض با رایحه‌های مختلف – از گل‌ها و مرکبات گرفته تا چوبی و کهربا – ارائه می‌کند که در محفظه دستکش جای می‌گیرند.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش