مگ بلاگ

5 ویژگی که آرزو می کنیم Android Auto بهبود یابد

5 ویژگی که آرزو می کنیم Android Auto بهبود یابد

ناوبری عنصر اصلی هر سیستم اطلاعات سرگرمی است و Google Maps یکی از گزینه های پیشرو در بازار در حال حاضر است. متأسفانه، Maps یک نقطه ضعف عمده دارد: عملکرد آفلاین آن به‌ویژه عالی نیست و بسیاری از مردم اغلب به مناطقی می‌روند که سیگنال تلفن همراه وجود ندارد.

در اینجا یک راه حل واضح وجود دارد، و آن شامل پیش بارگیری نقشه ها قبل از رفتن به سفر است. پیش‌دانلود به این معنی است که نقشه‌ها در صورت نیاز در آنجا خواهند بود، حتی اگر سیگنال شما نباشد، زیرا وقتی سیگنال خاموش می‌شود، ماشین همچنان می‌تواند تقریباً موقعیت مکانی شما را ردیابی کند. با این حال، این یک راه حل ایده آل نیست. بسیاری از مردم زمانی برای دانلود نقشه ها و برنامه ریزی مناسب برای سفر ندارند و برخی دیگر حتی از این یک گزینه نمی دانند.

اگرچه نقاط سیاه سیگنال زیادی در ایالات متحده وجود دارد، اما جاده های زیادی نیز وجود دارد که تلفن شما بدون هیچ مشکلی سیگنال پرسرعت 4G LTE یا 5G را دریافت می کند. با توجه به اینکه مسیر شما احتمالا قبلاً وارد Maps شده است، عجیب است که Google کل مسیر شما را در حین حرکت از قبل دانلود نمی کند. فضای ذخیره‌سازی ممکن است مشکل‌ساز باشد، اما اگر گزینه‌ای برای تخصیص فضا برای نقشه‌ها وجود داشت که می‌توانست به طور خودکار پس از سفر حذف شود، احتمالاً بسیاری از کاربران از آن استفاده می‌کردند.