مگ بلاگ

5 پایه دوچرخه آیفون دارای رتبه برتر تا هرگز در حین رانندگی نگران گوشی خود نباشید

5 پایه دوچرخه آیفون دارای رتبه برتر تا هرگز در حین رانندگی نگران گوشی خود نباشید

کیت دوچرخه Quad Lock برای آیفون همراه با سایر برندهای گوشی در وب سایت آن موجود است. قبل از هر گونه افزودنی، پایه دوچرخه 60 دلار قیمت دارد. این فرآیند با انتخاب قاب متناسب با مدل آیفون و سپس انتخاب قاب شروع می شود. گزینه های کیس شامل یک قاب MAG است که با پایه های مغناطیسی Qual Lock سازگار است یا یک قاب اصلی. کیس MAG 7 دلار اضافی قیمت دارد.

پس از آن، یکی از سه پایه را بر اساس دوچرخه و ترجیحات خود انتخاب خواهید کرد. آن‌ها پایه‌های پایه، پایه بیرونی جلو، و پایه‌های بیرونی جلو هستند – اولی روی پایه یا فرمان دوچرخه شما قرار می‌گیرد، در حالی که دو مورد دیگر به صورت معکوس روی پایه نصب می‌شوند و می‌توان آن را با آداپتور دوربین اکشن اختیاری نصب کرد. انتخاب حرفه ای برای دوچرخه سواران جاده، به ازای قفل چهارگانه طراحی شده است. در نهایت، می‌توانید تصمیم بگیرید که یک پانچوی مقاوم در برابر آب و هوا (در اصل یک پوشش پلاستیکی شفاف) اضافه کنید که از آیفون شما در برابر عوامل محافظت می‌کند.

چیزی که این پایه دوچرخه را بسیار عالی می کند، قابلیت اتصال و جدا کردن سریع گوشی شما با یک چرخش ساده و قفل/باز کردن قفل است. علاوه بر این، کیفی که با آن عرضه می‌شود، مقاوم در برابر ضربه است، بنابراین دلیلی وجود ندارد که از آن به عنوان کیف روزانه خود استفاده نکنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که این یک کیس ضد آب نیست. بسیاری از خریداران تایید شده چیزی جز چیزهای خوب در مورد پایه دوچرخه برای گفتن ندارند – امتیاز آن از بیش از 14300 خریدار 4.7/5 است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google