مگ بلاگ

5 کاری که باید هنگام راه اندازی یک تبلت اندرویدی جدید انجام دهید

5 کاری که باید هنگام راه اندازی یک تبلت اندرویدی جدید انجام دهید

هنگامی که خدمات مورد نظر Google را فعال کردید، رایانه لوحی می تواند از شما بخواهد که گارانتی محدود و سایر شرایط استفاده را بپذیرید.

آخرین مرحله در راه اندازی تبلت اندرویدی جدید، تنظیم پین یا اثر انگشت است. تبلت شما ابتدا از شما می خواهد که یک پین تنظیم کنید، که در آن باید همان پین را دو بار در دستگاه تایپ کنید. اکنون، اگر تبلت شما دارای اسکنر اثر انگشت باشد، بسته به مدل و برند، از شما می‌خواهد که قفل اثر انگشت را تنظیم کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که اسکنر اثر انگشت (اغلب در دکمه پاور تعبیه شده است) را چند بار یا طبق دستور دستگاه فشار دهید. در نهایت، روی «بعدی» ضربه بزنید، برنامه‌های اضافی را که ممکن است بخواهید روی رایانه لوحی جدید خود نصب کنید مرور کنید، آموزش ژست‌های حرکتی را مرور کنید، و تمام.

اکنون زمان راه اندازی Find My Device است. به Settings > Security > Find My Device بروید و این ویژگی را فعال کنید. اگر نمی‌توانید «امنیت» را پیدا کنید، به دنبال «امنیت و مکان» بگردید. سپس گزینه‌های «باز کردن قفل از راه دور» و «ذخیره مکان اخیر» را فعال کنید.

به یاد داشته باشید که برای اینکه این ویژگی کار کند و به شما کمک کند دستگاه گم شده خود را پیدا کنید، باید خدمات مکان روشن باشد. در راهنمای ما برای ردیابی تلفن در Google Maps می‌توانید جزئیات بیشتری درباره پیدا کردن یک دستگاه اندرویدی گم شده بیابید. مراحل درگیر مشابه هستند، بنابراین شما باید یک ایده منصفانه داشته باشید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید