مگ بلاگ

5 یافته حمل و نقل بندری که هنگام ساخت مدل ها به کار می آیند

5 یافته حمل و نقل بندری که هنگام ساخت مدل ها به کار می آیند

کار مدل دقیق نیاز به یک چشم دقیق و متمرکز دارد. البته، قرار دادن چشم دقیق و متمرکز روی یک تکه فلز ناپایدار واقعاً بهترین ایده از منظر ایمنی نیست. در حین کار باید کارهای دستی خود را در فاصله ایمن از تکه های شلخته خود نگه دارید و برای اطمینان از اینکه همچنان می توانید روی جزئیات تمرکز کنید، باید از یک دستگاه ذره بین استفاده کنید.

لامپ فلورسنت HFT بهترین دوست برای میز کارگاهی شماست. فقط آن را به کناره هر سطح سختی بچسبانید، بازوی چرخشی را برای زاویه ایده آل خود تنظیم کنید و لامپ فلورسنت 22 واتی را روشن کنید. به لنز بزرگنمایی 1.75 برابری 5 اینچی خیره شوید و هر آنچه را که نیاز دارید بدون نیاز به قرار گرفتن درست در کنار آن خواهید دید. این بازو دارای طراحی کششی فنری است که تضمین می‌کند دقیقاً در همان جایی که می‌خواهید باقی می‌ماند، حتی اگر به طور تصادفی آن را تکان دهید، و لنز با یک پوشش گرد و غبار چرخان ارائه می‌شود تا لکه‌های کوچک را از دید شما دور نگه دارد.

لامپ بزرگنمایی فلورسنت HFT با قیمت 39.99 دلار در بندرگاه حمل و نقل در دسترس است ، جایی که دارای رتبه کاربر 4.6 از 5 است. تعمیر وسایل الکترونیکی کوچک و سایر سرگرمی های دقیق.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید