مگ بلاگ

50% صرفه جویی در سیستم امنیتی 5 دوربین The Blink 4 در بهترین خرید

50% صرفه جویی در سیستم امنیتی 5 دوربین The Blink 4 در بهترین خرید

دوربین‌های امنیتی Blink’s Outdoor 4 طوری طراحی شده‌اند که به صورت مخفیانه روی هر سطح جامدی در داخل و خارج از خانه شما قرار می‌گیرند تا به شما بازخورد بصری 24/7 1080p و صدای دو طرفه واضح را ارائه دهند. هر یک از پنج دوربین موجود در این بسته می‌توانند صدا و تصویر را با اپلیکیشن Blink نصب شده به گوشی هوشمند ارسال کنند که به عنوان یک دستگاه مخابره داخلی نیز عمل می‌کند.

هر دوربین دارای فناوری تشخیص حرکت داخلی است، که به گونه‌ای طراحی شده است که هر حرکت ناگهانی را که وارد فید دوربین می‌شود و فوراً در تلفن شما به شما اطلاع می‌دهد، طراحی شده است. علاوه بر این، برای کسانی که برای امنیت بیشتر با برنامه اشتراک چشمک ثبت نام می کنند، می توانند از ویژگی دید کامپیوتری تعبیه شده در دوربین ها استفاده کنند که به طور خودکار افراد انسانی را که وارد میدان دید می شوند شناسایی و شناسایی می کند. این طرح اشتراک همچنین به شما امکان می دهد کلیپ های ویدیویی گرفته شده توسط دوربین خود را ذخیره کرده و آنها را به اشتراک بگذارید.

دوربین های Outdoor 4 برای تنظیم و فراموش کردن طراحی شده اند، با باتری های لیتیومی AA که دارای درجه بندی کارکرد مداوم به مدت دو سال هستند. از آنجایی که پنج دوربین در بسته وجود دارد، می توانید یک محیط کامل در اطراف خانه و حیاط خود ایجاد کنید، و اطمینان حاصل کنید که هر دزد دریایی ایوانی که جرأت قدم گذاشتن در ملک شما را داشته باشد، بدون اسکاتلند از پس آن بر نمی آید.

بسته پنج تایی دوربین امنیتی Blink Outdoor 4 با قیمت 199.99 دلار در Best Buy تا پایان فروش جمعه سیاه در دسترس است. شما می توانید این بسته را به صورت آنلاین یا در محل Best Buy محلی خود خریداری کنید.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی