مگ بلاگ

6 ابزارک آب و هوا برای اندروید

6 ابزارک آب و هوا برای اندروید

WeatherBug با استفاده از شبکه جهانی ایستگاه‌های هواشناسی و حسگرهای درجه یک حرفه‌ای، گزارش‌های بی‌درنگ بیش از حد محلی را ارائه می‌کند تا به شما کمک کند از وضعیت آب و هوا مطلع شوید. این شامل مجموعه ای از ویژگی های مفید است، مانند هشدارهای رعد و برق که با GPS تلفن شما و شبکه WeatherBug کل رعد و برق کار می کند تا به شما بگوید نزدیک ترین رعد و برق چقدر نزدیک است. همچنین نقشه‌های آب‌وهوای رادار داپلر، اخبار هواشناسی انتخاب‌شده برای منطقه شما، و هشدارهای آب و هوای شدید از منابع رسمی مانند اداره ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) و NWS در ایالات متحده، خدمات ملی هواشناسی (NMS) در بریتانیا و آلمان، وجود دارد. و Servicio Meteorológico Nacional (SMN) در مکزیک.

برای افزودن اطلاعات آب و هوا به صفحه اصلی خود، WeatherBug دارای پنج ویجت با اندازه های مختلف اما با جزئیات عمومی مشابه است.

  • 1×1 (آرایش افقی جزئیات)، 1×1 (آرایش عمودی جزئیات) و 2×1: اطلاعات ساده، از جمله دمای فعلی، نوع آب و هوا و مکان را نشان می دهد. همچنین نشان می دهد که چند هشدار آب و هوا در گوشه بالا سمت چپ دارید.
  • 1×2 و 3×2: همراه با پیش بینی آب و هوای دقیق تر. علاوه بر دما، مکان و نوع آب و هوا، پیش‌بینی دو یا پنج روزه، رطوبت، سرعت باد و جهت را نشان می‌دهد.

هر ویجت دارای شفافیت پس‌زمینه و رنگ‌های پس‌زمینه و متن قابل تنظیم است تا بهتر با صفحه اصلی شما مطابقت داشته باشد. بهترین بخش در مورد WeatherBug این است که یک برنامه رایگان با پشتیبانی از تبلیغات است. اگر نسخه بدون آگهی را می خواهید، در طرح ماهانه به ارزش 1.99 دلار یا طرح سالانه به ارزش 10.99 دلار مشترک شوید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید