مگ بلاگ

6 برنامه هوش مصنوعی برای اندروید که واقعا مفید هستند

6 برنامه هوش مصنوعی برای اندروید که واقعا مفید هستند

یکی از نادیده گرفته‌ترین کاربردهای هوش مصنوعی مولد، کمک به افراد برای مقابله با شرایط مختلف، به ویژه سلامت روان است، به همین دلیل است که ابزار Goblin ارزش ستایش دارد. این اپلیکیشنی است که به افراد واگرای عصبی مبتلا به ADHD، اوتیسم و ​​سایر شرایطی که بر توانایی سازماندهی اطلاعات و برقراری ارتباط موثر تأثیر می‌گذارند، پاسخ می‌دهد.

Goblin Tools مجموعه ای از ابزارهای مبتنی بر متن است که برای کمک به افراد عصبی با کارهای دشوار طراحی شده است. افراد مبتلا به ADHD یا اوتیسم اغلب برای تکمیل لیست کارهایی که انجام می دهند با مشکل مواجه می شوند، زیرا مراحل مربوط به آن به راحتی مشخص نیست، بنابراین ویژگی مارکی ابزار Goblin ToDo جادویی است. به سادگی یک کار مانند “ظروف را بشویید” وارد کنید، و Magic ToDo آن را به وظایف اجزای خود تقسیم می کند: “همه ظروف کثیف را جمع کنید، سینک را با آب گرم صابون پر کنید” و غیره.

از دیگر برنامه‌های کاربردی Goblin Tools می‌توان به Judge اشاره کرد که به شما امکان می‌دهد چیزی را که نوشته‌اید بچسبانید تا در مورد لحن آن قضاوت کنید. سپس کامپایلر وجود دارد که کاربران را تشویق می‌کند تا یک «مغز» از افکار درهم ریخته وارد کنند که به فهرستی از وظایف تبدیل می‌شود. سپس می توان آن وظایف را به Magic ToDo فرستاد.

Goblin Tools توسط یک توسعه دهنده نگهداری می شود که قابلیت های آن را بیش از پیش چشمگیر می کند. این پلتفرم با قابلیت همگام‌سازی در دسترس است، بنابراین نسخه وب با برنامه اندروید همگام‌سازی می‌شود. هزینه آن در فروشگاه Play به صورت یک بار هزینه 0.99 دلار است، بدون هیچ دیوار پرداختی یا اشتراک دیگری. نسخه مرورگر که روی موبایل کار می کند کاملا رایگان است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید