مگ بلاگ

6 تا از برترین برندهای آستر تخت کامیون با رتبه بندی کاربر (و کدام برای کامیون شما بهترین است)

6 تا از برترین برندهای آستر تخت کامیون با رتبه بندی کاربر (و کدام برای کامیون شما بهترین است)

این کیت آستر تخت کامیون با اسپری اورتان سیاه راهی سریع، راحت و موثر برای محافظت از تخت کامیون شما ارائه می دهد. تنها کاری که برای تهیه این فرمول باید انجام دهید این است که هاردنر را با آستر مخلوط کنید، آن را تکان دهید و روی سطح تخت کامیون خود استفاده کنید.

این کیت شامل همه چیزهایی است که برای استفاده فوری از آن نیاز دارید، به غیر از نوار نقاش و کاغذ سنباده، بنابراین قبل از شروع فرآیند مطمئن شوید که آنها را در دسترس داشته باشید. مانند بسیاری از روتختی های اسپری روی تخت، باید سطح تخت خود را با تمیز کردن و سنباده زدن آن آماده کنید.

پس از اعمال، می‌توانید از پوشش سخت و بادوام آن لذت ببرید که در برابر آب، گرما، و زنگ زدگی محافظت می‌کند و حتی زمانی که در معرض عناصر قرار می‌گیرد در برابر خرد شدن مقاومت می‌کند. این پوشش همچنین درجاتی از محافظت در برابر ضربه را ارائه می دهد. در واقع، کاربران به طور مداوم از دوام این محصول علیرغم استفاده بسیار آسان ابراز خوشحالی می کنند.

اگر محصول را از آمازون خریداری می کنید، می توانید اندازه محصول مناسب (0.25 گالن تا دو گالن) را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید بسته‌ای را انتخاب کنید که با تفنگ یا غلتک همراه است، بر اساس آنچه که راحت‌تر از آن استفاده می‌کنید. قیمت ها بر اساس مشخصات محصول متفاوت است، اما کیت یک گالن همراه با تفنگ با قیمت 114.99 دلار در آمازون به فروش می رسد، در حالی که کیت یک گالن با غلتک با قیمت 136.99 دلار در همان پلت فرم به فروش می رسد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید