مگ بلاگ

6 تا از جالب ترین اسکین های نینتندو سوییچ در سال 2024

6 تا از جالب ترین اسکین های نینتندو سوییچ در سال 2024

وقتی صحبت از پوسته ها، قاب ها، محافظ های صفحه نمایش و صفحات صورت می شود، dbrand بازار اکثر دستگاه های مدرن را در گوشه و کنار گذاشته است. از گوشی‌های هوشمند گرفته تا کنسول‌ها، این برند مورد اعتماد کتابخانه‌ای از طرح‌های باکیفیت دارد که واقعاً دستگاه شما را متحول می‌کند، از جمله Nintendo Switch. فقط به پوست پر جنب و جوش و انعکاسی Warzone نگاهی بیندازید.

به نوعی، این پوسته به شما این امکان را می‌دهد تا برخی از رنگ‌های پایه نینتندو سوییچ را نگه دارید و آن‌ها را فقط در یک طراحی هولوگرافیک، سرگرم‌کننده و سه‌گانه توزیع کنید. برای دستیابی به آن الگو و درخشش متمایز، dbrand 0.1 درصد از یک افزودنی فلزی را اضافه می کند. این شرکت نگرانی‌های مربوط به قطع سیگنال بی‌سیم را که می‌تواند توسط افزودنی ایجاد شود، برطرف می‌کند، و اطمینان می‌دهد که موتیف و بریدگی پوست، کارایی قابلیت‌های آنلاین سوییچ را به حداکثر می‌رسانند.

دو کیت موجود است: Essential و Deluxe. اگرچه قیمت اولی تقریباً نصف است، اما فقط با پوسته‌های Joy-Con عرضه می‌شود. اگر می خواهید جلو و پشت سیستم را بپوشانید، به گزینه Deluxe نیاز دارید. اگر طراحی پر جنب و جوش قرمز و آبی Warzone کاملاً به سبک شما نیست، پوسته های دیگر مانند Acid یا حتی طرح های X-Ray روشن و تیره را در نظر بگیرید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید