مگ بلاگ

6 تا از مفیدترین میانبرهای iOS برای استفاده در آیفون

6 تا از مفیدترین میانبرهای iOS برای استفاده در آیفون

یکی از ناراحت‌کننده‌ترین احساس‌ها این است که هر چند ثانیه یک بار بوق آیفون خود را با نوتیفیکیشن‌ها و پینگ‌ها می‌شنوید، مخصوصاً زمانی که یک شیار سازنده دارید. صدای بوق تلفن نه تنها حواس شما را پرت می کند، بلکه باعث از دست دادن حرکت شما می شود. قبل از اینکه متوجه شوید، ممکن است ساعت‌ها در حال تماشای حلقه‌های اینستاگرام و TikToks باشید، که در نهایت شما را به این فکر می‌اندازد که تمام وقتتان کجا رفته است.

بهترین راه برای مبارزه با صدای بوق آیفون فعال کردن حالت فوکوس Do Not Disturb است که به شما امکان می‌دهد تمام اعلان‌ها، تماس‌ها و پیام‌ها را بی‌صدا کنید. در حالی که این یک ویژگی عالی است، ممکن است آن را روشن کنید و فراموش کنید که آن را خاموش کنید. در نهایت، ممکن است ده‌ها اعلان مهم را از دست بدهید. اگرچه می‌توانید آن را به گونه‌ای پیکربندی کنید که به اعلان‌ها، پیام‌ها و تماس‌های برخی از برنامه‌ها اجازه می‌دهد از طریق افراد خاص ارسال شوند، اما اگر آن را برای مدت طولانی فعال نگه دارید، هنوز احتمال زیادی وجود دارد که در نهایت چیزی مهم را از دست بدهید.

برای جلوگیری از چنین سناریوهایی، می توانید از میانبر Do Not Disturb Set For A Time استفاده کنید تا DND را برای یک دوره خاص با یک ضربه فعال کنید. هنگامی که میانبر را دانلود کردید و روی آن ضربه زدید، از شما خواسته می‌شود مدت زمانی را که می‌خواهید متمرکز بمانید و Do Not Disturb را فعال کنید، مشخص کنید. هنگامی که زمان تنظیم شده به پایان می رسد، مزاحم نشوید به طور خودکار خاموش می شود و زنگ هشدار به شما اطلاع می دهد که غیرفعال شده است. اگرچه می‌توانید ساعت‌های بی‌صدا را در آیفون خود تنظیم کنید و با رفتن به تنظیمات آیفون خود، Do Not Disturb را برنامه‌ریزی کنید، تایمر Do Not Disturb بدون شک اگر نتوانید به برنامه‌ای پایبند باشید و انگیزه‌تان به شما ضربه بزند، مفید خواهد بود. بار.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید