مگ بلاگ

6 راه برای استفاده حداکثری از دستگاه Roku

6 راه برای استفاده حداکثری از دستگاه Roku

اکثر تلویزیون‌های جدید Roku و پخش‌کننده‌های پخش جریانی دارای یک کنترل از راه دور مجهز به میکروفون هستند که به کاربران امکان می‌دهد به جای فشار دادن دکمه‌های زیاد از کنترل‌های صوتی استفاده کنند. همه ریموت‌های صوتی Roku پشتیبانی از فشار به صحبت را ارائه می‌کنند، که مستلزم فشار دادن دکمه میکروفون در حین بیان دستورات است. با این حال، مدل‌های پیشرفته‌تر مانند Roku Voice Remote Pro نیز دارای ویژگی‌های هندزفری هستند.

هنگامی که در صفحه اصلی Roku هستید، می توانید بگویید “راه اندازی” یا “play” و سپس نام برنامه برای باز کردن آن. همچنین می‌توانید از عبارت‌های «یافتن»، «به من نشان بده» یا «جستجو برای» و به دنبال آن قالب، ژانر یا حتی عنوان محتوای انتخابی خود استفاده کنید. وقتی یک ویدیو روی صفحه پخش می‌شود، می‌توانید عملکردهای اصلی پخش مانند “سریع به جلو”، “عقب”، “پخش”، “مکث” یا “توقف” را بیان کنید. همچنین می‌توانید به Roku بگویید “صدا را تا یک سطح اعداد خاص افزایش یا کاهش دهد”. با دستورات صوتی خود خلاقیت به خرج دهید – Roku به شما اطلاع می دهد که اگر چیزی که می خواهید انجام نشود، به شما اطلاع می دهد.

داشتن یک کنترل از راه دور صوتی Roku بسیار راحت است و استفاده از آن بسیار آسان است. اگر دستگاه فعلی شما از دستورات صوتی پشتیبانی نمی کند و دکمه میکروفون یا ذره بین را ندارد، ارتقا را به یک Roku Voice Remote Pro در نظر بگیرید – که در حال حاضر در آمازون قیمت آن 28.97 دلار است – و مطمئن شوید که کنترل از راه دور صوتی Roku جدید خود را به درستی جفت کرده اید. شروع به استفاده از آن کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟