مگ بلاگ

6 راه برای کاهش زمان نمایشگر در اندروید

برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی معمولاً بیشترین ضربه را تحمل می‌کنند که به عنوان عنصر اصلی حواس‌پرتی در گوشی‌های هوشمند برچسب‌گذاری می‌شوند. با این حال، برنامه‌های خرید، نرم‌افزارهای سلامت، برنامه‌های حامل و البته ایمیل‌های ناخواسته نیز تلفن شما را در تمام طول روز با هشدارهای بی‌فایده وزوز می‌کنند. برای اصلاح وضعیت، بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. برنامه‌هایی را که اعلان‌های زباله یا به سختی مفید ارسال می‌کنند، انتخاب کنید، اما در عین حال، نمی‌توانید آن برنامه‌ها را حذف کنید. در مرحله بعد، به برنامه تنظیمات بروید، به پایین بروید تا Notifications را پیدا کنید و کلید مربوط به هر برنامه را غیرفعال کنید.

با این حال، اگر نمی‌توانید اعلان‌ها را برای یک برنامه غیرفعال کنید، می‌توانید هشدار و رفتار بصری آن‌ها را تغییر دهید. به عنوان مثال، به جای دیدن نمادهای برنامه در بالای صفحه، فقط می توانید اعداد را ببینید یا به سادگی آنها را نامرئی کنید. همچنین می‌توانید محتویات یک بنر اعلان را مخفی کنید تا پیام را نخوانید و در نهایت وارد برنامه نشوید.

بر اساس هر برنامه، می‌توانید اعلان‌ها را در صفحه قفل غیرفعال کنید، لرزش یا رفتار زنگ آن‌ها را کنترل کنید، و در زمانی که هشدارهای ناخواسته غیرفعال هستند، نوع هشدارهایی را که روی صفحه نمایش داده می‌شوند، انتخاب کنید. گوشی های اندرویدی همچنین گزینه ای برای به تعویق انداختن اعلان ها را ارائه می دهند.

از طرف دیگر، اگر در مورد از دست دادن اعلان‌ها دو دل هستید اما نگران هشدارها و نمادهای مداوم تمرکز شما هستید، ویژگی سابقه اعلان را فعال کنید. به این ترتیب، می‌توانید همه اعلان‌ها را به سمت جلو بکشید یا ساکت کنید و سپس همه آنها را در یک زمان مناسب بررسی کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید