مگ بلاگ

6 مورد از بهترین برنامه های دوربین برای تلفن اندرویدی شما

6 مورد از بهترین برنامه های دوربین برای تلفن اندرویدی شما

یکی دیگر از جایگزین های عالی برای برنامه دوربین استوک شما، Open Camera است که در فروشگاه Google Play دارای رتبه 4.4 با حداقل 50 میلیون دانلود است. علیرغم رابط کاربری مینیمالیستی آن، دارای مجموعه ای از ویژگی ها برای نیازهای عکاسی شما است، از عکس گرفتن از ماه گرفته تا گرفتن عکس های پرتره.

درست از پیش‌نمایش دوربین، می‌توانید بین چهار حالت عکس (STD، DRO، HDR، و PANO) سوئیچ کنید، از بین پنج گزینه فوکوس (خودکار، بی‌نهایت، ماکرو، قفل، و تصویر پیوسته)، از میان ۱۶ حالت صحنه (مثلاً) انتخاب کنید. ، منظره، شب، ورزش)، و یک جلوه رنگی (به عنوان مثال، منفی، قهوه ای، مونو) اعمال کنید. Open Camera گزینه های بیشتری را برای تنظیم دقیق تصاویر در تنظیمات فراهم می کند. پیکربندی‌ها شامل نگاشت تون HDR، توقف‌های پرانتز نوردهی، فرمت تصویر، و مهرهای عکس هستند (می‌توانید مهر تاریخ، مهر زمان و مهر GPS را اضافه کنید). Open Camera همچنین به شما امکان می دهد رابط کاربری پیش نمایش دوربین را سفارشی کنید تا میانبرهایی مانند فلاش، عکس مهر، لغزنده بزرگنمایی و تشخیص چهره را اضافه کنید.

بهترین چیز در مورد Open Camera این است که یک برنامه متن باز است، بنابراین استفاده و دانلود آن کاملا رایگان است و بدون پاپ آپ های تبلیغاتی مزاحم است. به علاوه، اندازه کوچک آن تنها 5 مگابایت به این معنی است که فضای ذخیره سازی زیادی را در دستگاه شما اشغال نخواهد کرد. با این حال، نقطه ضعف Open Camera این است که برخی از تنظیمات آن می تواند کاملا فنی باشد، بنابراین اگر شما یک عکاس آماتور هستید که قبلا با دوربین های حرفه ای کار نکرده اید، ممکن است کمی منحنی یادگیری برای به حداکثر رساندن همه موارد وجود داشته باشد. ویژگی های برنامه

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید