مگ بلاگ

6 ویژگی آیفون که باید در سفر کمپینگ بعدی خود بدانید

6 ویژگی آیفون که باید در سفر کمپینگ بعدی خود بدانید

می توانید از Find My برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود با مخاطبین ذخیره شده در iPhone خود استفاده کنید. اگر گیرنده حداقل در iOS 15 نیز آیفون داشته باشد، حتی می‌توانید مکان زنده خود را به اشتراک بگذارید تا بتواند مکان شما را در زمان واقعی ببیند.

برای کمپینگ در جنگل، برنامه Find My به شما امکان می‌دهد وقتی اتصال اینترنتی ندارید، موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این ویژگی خاص، باید حداقل یک آیفون 14 در iOS 16 یا جدیدتر اجرا شود و قبل از ترک منطقه ای که دارای پوشش سلولی است، مراحل زیر را انجام دهید:

  1. برنامه Find My را اجرا کنید.
  2. از نوار پیمایش پایین روی من ضربه بزنید.
  3. اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی من را فعال کنید.
  4. اگر آیفون شما در حال حاضر موقعیت مکانی شما را به اشتراک نمی گذارد، روی Use This iPhone as My Location ضربه بزنید.
  5. به افراد در نوار پیمایش پایین بروید.
  6. روی Start Sharing Location کلیک کنید و یک مخاطب آیفون را برای اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی خود انتخاب کنید و سپس مدت زمان اشتراک‌گذاری ترجیحی خود را مشخص کنید. همچنین، می‌توانید روی «+» ضربه بزنید، «اشتراک‌گذاری مکان من» را بزنید، و سپس یک مخاطب آیفون را برای اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی خود انتخاب کنید و سپس مدت زمان اشتراک‌گذاری ترجیحی‌تان را مشخص کنید.

مجدداً، برای اینکه بتوانید موقعیت مکانی خود را از طریق ماهواره به اشتراک بگذارید تا کار کند، باید از قبل یک جلسه اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی در حال انجام باشد و زمانی که هنوز در محدوده تلفن همراه هستید فعال باشد. هنگامی که از شبکه خارج شدید، این مراحل را دنبال کنید:

  1. مطمئن شوید که در منطقه ای هستید که دید واضحی از آسمان و افق دارد.
  2. برنامه Find My را اجرا کنید و از لبه پایین صفحه روی Me ضربه بزنید.
  3. Send My Location را در قسمت My Location از طریق Satellite بزنید.
  4. دستورات روی صفحه را دنبال کنید.

می توانید هر 15 دقیقه موقعیت مکانی خود را از طریق ماهواره ارسال کنید. با این حال، نمی توانید مکان دوستان خود را در برنامه Find My مشاهده کنید.