مگ بلاگ

6 چرخ مسابقه با رتبه برتر برای نینتندو سوییچ شما

6 چرخ مسابقه با رتبه برتر برای نینتندو سوییچ شما

هر چند همه به دنبال خرج کردن یک دسته پول برای یک کنترلر کاملا جدید نیستند. برخی ممکن است ترجیح دهند کمی پول پس انداز کنند و با کنترلی که از قبل دارند، یک چرخ مسابقه بسازند. تقریباً به اندازه یک چرخ مسابقه ای با قدرت تمام نیرو غوطه ور یا دقیق نخواهد بود، اما می توانید Joy-Cons را که همراه سوییچ شما ارائه می شود به سادگی با خرید یک پوسته به یک چرخ مسابقه ای با کنترل حرکت تبدیل کنید.

بالاترین رتبه‌بندی چرخ‌های Joy-Con شخص ثالث در آمازون، چرخ‌های فرمان Orzly است. این ها به صورت مجموعه های دو یا چهار تایی و در رنگ های مشکی، قرمز و آبی فروخته می شوند. قطر آنها 5.91 اینچ است و دارای نشانگر چراغ وضعیت داخلی است که نشان می دهد کنترلر با کدام پخش کننده همگام شده است. آنها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی همه کنترلرهای رسمی Nintendo Joy-Con را در خود نگه می دارند و دارای یک برش در پشت برای آزادسازی آسان هستند. همچنین دو ماشه سپر بزرگ در پشت نیز وجود دارد.

این کنترلرها امتیاز 4.5 از 5 را در آمازون از 3970 کاربر دریافت کرده اند. اکثر بررسی‌ها بسیار مثبت هستند و کنترل‌کننده‌ها را به خاطر عملکرد، کیفیت ساخت و راحتی آن‌ها ستایش می‌کنند، اگرچه تعدادی از بررسی‌ها شکایت دارند که آن‌ها در قسمت کوچکی قرار دارند و سپرهای پشتی همیشه به درستی با Joy همخوانی ندارند. دکمه های باهم.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید