مگ بلاگ

6 گوشی اندرویدی جدید که هنوز باتری قابل جابجایی دارند

6 گوشی اندرویدی جدید که هنوز باتری قابل جابجایی دارند

ممکن است نام Kyocera در دنیای گوشی‌های هوشمند را زیاد نشنیده باشید، اما این شرکت گوشی‌های هوشمند می‌سازد که یکی از آنها Duraforce PRO 3 مقاوم است. نه تنها باتری قابل جابجایی دارد، بلکه به عنوان اصطلاح ruggedized نشان می‌دهد که دارای همان IP68 مقاومت در برابر گرد و غبار و آب مانند Samsung Galaxy XCover 6 Pro و گوشی‌های پرچمدار مختلف است. اگر گوشی 899.99 دلاری دارای یک ضعف ظاهری آشکار است، آن این است که انحصاری است و برای Verizon قفل شده است، اما یک جنبه دیگر برای آن وجود دارد – به این معنی که مستقیماً از Verizon، برنامه‌های پرداخت و همه چیز در دسترس است.

برخلاف همتای سامسونگ، Duraforce PRO 3 دارای شارژ سریع 27 واتی است که می تواند باتری 4270 میلی آمپر ساعتی خود را در حدود سه ساعت شارژ کند. برخی از منتقدان دیوانه دوربین آن نبودند، اما به طور کلی اکثر آنها برداشت مثبتی را در مورد گوشی گزارش کرده اند. این گوشی همچنین دارای گارانتی دو ساله کیوسرا است. در مورد به‌روزرسانی‌های اندروید، به نظر می‌رسد Kyocera خط‌مشی رسمی نداشته باشد، اما بر اساس تاریخ گذشته، باید انتظار یک به‌روزرسانی اصلی اندروید و وصله‌های امنیتی سه ماهه را داشت.

اگر به دنبال تلفنی با باتری قابل جابجایی هستید که بتوانید در 36 صورتحساب ماهانه Verizon پرداخت کنید، Kyocera Duraforce PRO 3 انتخاب مناسبی است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟