مگ بلاگ

7 بهترین بخاری قابل حمل ماشین برای رانندگی در زمستان و گرم ماندن در جاده

7 بهترین بخاری قابل حمل ماشین برای رانندگی در زمستان و گرم ماندن در جاده

اگر همه چیز در بالا شکست خورد، وقت آن است که به فکر جمع کردن پول و تعمیر بخاری خود باشید. هیچ چیز برای همیشه نیست و چندین بخش وجود دارد که می تواند در سیستم HVAC خودرو خراب شود. فن ها، کمپرسورهای AC، دستگیره ها و محرک ها همه خراب می شوند. برخی از آنها به راحتی قابل تعمیر هستند، اما برخی دیگر، مانند مکانیزمی که ماشین شما را از هوای گرم به سرد تغییر می دهد، بهتر است به متخصصان واگذار شود. در هر صورت گاهی اوقات بهتر است هزینه را بخوریم تا با بخاری خراب.

تنها مشکل واقعی قیمت است. هزینه متوسط ​​یک بازرسی AC 200 دلار است و تعمیرات بسته به خودرو و قطعه ای که خراب شده می تواند تا 850 دلار یا بیشتر باشد. قطعات گرمایشی معمولاً کمی ارزان‌تر هستند، اما تعمیر هسته‌های بخاری تا 1000 دلار می‌رسد. گفتن قطعی دشوار است زیرا مشکل می تواند چیزی به سادگی یک فیوز سوخته باشد که حداکثر چند دلار هزینه دارد. به همین دلیل است که توصیه می‌شود خودروی خود را نزد یک مکانیک مورد اعتماد ببرید تا دقیقاً بدانید که معامله چیست.

بله، می‌توانید وسایلی بخرید تا راحت باشید، اما در نهایت، مگر اینکه بخواهید ماشین خود را با شیشه‌های پایین به اطراف برانید تا برای همیشه از مه‌گرفتگی شیشه جلو جلوگیری کنید، این بهترین گزینه است. تنها موردی که ممکن است مایل نباشید این است که در حال رانندگی یک ماشین قدیمی هستید، جایی که هزینه تعمیر آن بیشتر از ارزش ماشین است. در این صورت، در صورت امکان، ممکن است زمان آن رسیده باشد که برای یک ماشین جدید موج سواری کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید