مگ بلاگ

7 راه آسان برای ارتقای ماشین قدیمی خود

7 راه آسان برای ارتقای ماشین قدیمی خود

بنابراین ماشین شما قدیمی تر است اما هنوز از نظر مکانیکی سالم و در وضعیت خوبی است. با این حال، صندلی‌های پارچه‌ای در حال پژمرده شدن هستند و در نقاطی کمی نخ‌دار می‌شوند. این ممکن است ناامید کننده باشد، اما مطمئناً گزینه هایی دارید، مانند اثاثه یا لوازم داخلی چرمی جدید. این ارتقا بسیار رایج است و کیت های چرمی پس از فروش آن را به ارتقای نسبتا آسانی تبدیل کرده اند.

دو گزینه برای پوشاندن صندلی های شما با چرم وجود دارد. اولین گزینه این است که یک فروشگاه تخصصی اثاثه یا لوازم خودرو داشته باشید و آنها را به صورت سفارشی برش دهید، بخیه بزنید و روکش صندلی خود را نصب کنید. این به شما عرض جغرافیایی گسترده ای را برای سفارشی سازی و فرصت اضافه کردن رنگ های سفارشی، پانل ها، راه راه ها و حتی گلدوزی را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، هزینه زیادی نیز دارد و نیاز به یک صنعتگر دارد که آن را با دست چیده و کنار هم بگذارد. جایگزین یک کیت چرمی پس از فروش است. این کارها را می‌توان توسط تکنسین‌های با تجربه کمتر انجام داد و اغلب بسیار ارزان‌تر هستند. نقطه ضعف این است که شما گزینه های سفارشی سازی ندارید، انتخاب رنگ محدودی دارید و فقط برای مدل های انتخابی در دسترس هستند.

با این حال، این کار معمولاً برای یک تازه کار توصیه نمی شود. کیت ها از چندین شرکت تولید می شوند و از نظر قیمت و کیفیت متفاوت هستند، با گزینه هایی از چرم واقعی یا مواد چرم مصنوعی. قیمت نصب شده بین 1500 تا 2500 دلار است. همچنین، مهم است که توجه داشته باشید که این کیت ها، در بیشتر موارد، برای عملکرد با کیسه هوای خودرو شما طراحی شده اند.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی