مگ بلاگ

8 تا از بهترین بطری های آب هوشمند برای اطمینان از هیدراته ماندن

8 تا از بهترین بطری های آب هوشمند برای اطمینان از هیدراته ماندن

بطری آب هوشمند WateReminder شاید پر زرق و برق ترین بطری هوشمند موجود در بازار باشد. با این حال، قبل از آن، کمی در مورد خود بطری. ساخته شده از فولاد ضد زنگ و عایق است. بطری محکم است اما ظرفیت نسبتاً کمی دارد و تنها 430 میلی لیتر (تقریباً 14.5 اونس مایع) را در خود جای می دهد، بنابراین باید بیشتر از بطری های دیگر آن را پر کنید. در حالی که ظرفیت حمل آن کاهش یافته است، بیش از حد آن را با سبک جبران می کند.

مانند چند بطری هوشمند دیگر، بطری هوشمند WateReminder دارای یک برنامه تلفن هوشمند مرتبط در Android و iOS است. در حین نوشیدن، یک حسگر داخلی فاصله بین آن و سطح آب را اندازه گیری می کند تا میزان مصرف شما را مشخص کند و آن اطلاعات را با برنامه به اشتراک بگذارد. همراه با یک شارژر مغناطیسی همراه است که بطری شما را در حدود یک ساعت شارژ می کند و با شارژ حدود 10 روز دوام می آورد.

این درب علاوه بر ردیابی میزان مصرف شما، به یک صفحه نمایش LCD کوچک، گرد و با کیفیت بالا مجهز شده است. می‌توانید از آن نمایشگر برای دادن یادآوری آب (علاوه بر یادآوری لرزش)، ردیابی اهداف هیدراتاسیون، دیدن دمای نوشیدنی‌تان، تنظیم تایمرهای بهره‌وری یا ورزش، و نشان دادن عکس‌های مورد علاقه‌تان استفاده کنید. همچنین اگر مدتی است بطری خود را باز نکرده باشید، یادآور انقضای آب را به شما نشان می دهد. حتی از راه دور، همه می دانند که شما در آینده مشروب می خورید.