مگ بلاگ

8 تا از بهترین پخش کننده های موسیقی محلی، رتبه بندی شده

8 تا از بهترین پخش کننده های موسیقی محلی، رتبه بندی شده

نقطه فروش اصلی MediaMonkey، که خود را به عنوان یک مدیر رسانه معرفی می کند، توانایی سازماندهی و دسته بندی تمام فایل های مرتبط با موسیقی شما است. برای انجام این کار از تعداد زیادی فرمت و انواع فایل های مختلف پشتیبانی می کند و فقط به طور انحصاری روی موسیقی متمرکز نیست. این نرم‌افزار همچنین برای کار با پادکست‌ها، کتاب‌های صوتی و حتی موزیک ویدیوها طراحی شده است و تمام محتوای صوتی شما را در یک مکان قرار می‌دهد تا بتوانید آن را با هم به طور کارآمد و مؤثر مدیریت کنید.

MediaMonkey می‌تواند با گرفتن فایل‌ها از هر منبعی که ارائه می‌دهید، از جمله سی‌دی‌های پاره‌شده، موسیقی در سرویس ابری یا فایل‌های صوتی محلی، به‌طور خودکار هر متادیتای گمشده‌ای را از محتوای شما پیدا کرده و اضافه کند. سپس آن را به درستی سازماندهی می کند و مطمئن می شود که همه چیز از برچسب ها گرفته تا جلد آلبوم درست و با کیفیت است. سپس این نرم افزار می تواند فایل ها را به فرمت هایی تبدیل کند که با دستگاه های مورد علاقه شما سازگار است و به شما امکان می دهد محتوا را به هر دستگاهی در شبکه خود پخش کنید. این باعث می‌شود که آن را برای هر کسی که مجموعه موسیقی عظیمی دارد و نمی‌خواهد یک ابدیت را صرف مرتب‌سازی صحیح آن کند، انتخابی ایده‌آل کند.

چیزی که در مورد MediaMonkey عالی است این است که به‌طور یکپارچه در رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های تلفن همراه اندروید کار می‌کند، کتابخانه‌ها و داده‌ها را به اشتراک می‌گذارد، بنابراین شما همیشه یک مجموعه موسیقی سازمان‌دهی‌شده در هر کجا که می‌روید داشته باشید، اگرچه کاربران اپل شانس ندارند. MediaMonkey به دلیل ماهیت باز آن در مورد برنامه‌های افزودنی و برنامه‌نویسی کاملاً قابل تنظیم است و کسانی که دانش اولیه کدنویسی دارند حتی می‌توانند افزونه‌های خود را برای شخصی‌سازی بیشتر تجربه ایجاد کنند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟