مگ بلاگ

8 تا از مجلل ترین SUV هایی که نمی توانید در آمریکا بخرید

8 تا از مجلل ترین SUV هایی که نمی توانید در آمریکا بخرید

شاید یکی از عجیب‌ترین خودروسازان روی کره زمین، بوتیک لتونی Dartz، شاسی‌بلندها را متفاوت از سایرین ساخت. Prombron Black Stallion یکی از آخرین ابداعات آن است و در اصل برای استفاده در یک فیلم طراحی شده است. با این حال، تقاضای زیاد مشتریان باعث شد که این شرکت یک نسخه در دسترس عموم را با تعداد محدود 20 واحد در دسترس تولید کند. تولید در سال 2020 آغاز شد و تنها سه نمونه در سال ساخته شد. نریان سیاه بر روی پلت فرم مرسدس بنز کلاس G ساخته شده است، اگرچه نسخه مبتنی بر هامر نیز بنا به درخواست می تواند ساخته شود.

خودروهای اهداکننده اعتبار آفرود را ارائه می‌کنند، اما این دارتز است که تنها مسئول تجمیع این لوکس است. این برند به دلیل استفاده از مواد روکش ابرو، از جمله گزینه قبلی صندلی های روی عرشه با چرم ساخته شده از پوست نهنگ، شهرت دارد. به دلیل واکنش شدید سازمان هایی مانند صلح سبز و به طرز عجیبی از طرف پاملا اندرسون، این گزینه دیگر در دسترس نیست. با این حال، Dartz هنوز هم طیف وسیعی از مواد داخلی غیر معمول از جمله چرم تمساح می سی سی پی را ارائه می دهد.

دارتز در درجه اول به مشتریان اروپایی و روسی پاسخ می دهد، اما به خریداران چینی نیز خودرو ارائه می دهد. قیمت بسته به مشخصات هر خودرو به طور قابل توجهی متفاوت است، اما گزارش شده است که چهار چرخ Black Stallion از 300,000 یورو (حدود 330,000 دلار) شروع می شود، در حالی که نسخه شش چرخ آن حداقل 490,000 یورو (540,000 دلار) قیمت دارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید