مگ بلاگ

8 سرویس پخش جریانی ضروری (و ارزان ترین راه برای دریافت همه آنها)

8 سرویس پخش جریانی ضروری (و ارزان ترین راه برای دریافت همه آنها)

Hulu نیز مانند Amazon Prime Video انتخاب عالی دیگری برای یک سرویس استریم برای ثبت نام است، زیرا همچنین یک مرکز یک مرحله ای است که به شما امکان می دهد کانال های پخش شخص ثالث را اضافه کنید و از طریق یک برنامه به محتوای چند منبع دسترسی داشته باشید. از نظر برنامه‌نویسی اصلی، Hulu به عنوان یکی از اولین پلتفرم‌هایی که به صحنه استریم آنلاین پیوسته است، بی‌تفاوت نیست. علاوه بر فیلم‌های بلند جدید مانند «بانوی مسابقه» و «تکیه به خود»، می‌توانید با گذشت زمان همراه شوید و نمایش‌های بسیار تحسین‌شده‌ای مانند «فقط قتل‌ها در ساختمان» و «خرس» از FX را تماشا کنید.

آنچه که شاید نقطه فروش اصلی Hulu برای داشتن یک پلتفرم استریم ضروری است، این واقعیت است که در حال حاضر بهترین بسته استریم را تا به امروز ارائه می دهد. با 24.99 دلار در ماه، می‌توانید طرح Hulu’s Disney Bundle Trio Premium را دریافت کنید، که Disney+ و ESPN+ بدون آگهی را در کنار اشتراک Hulu بدون آگهی به شما می‌دهد.

دسترسی به Disney+ برای افرادی که بچه‌دارند یا کسانی که می‌خواهند موارد دلخواه دوران کودکی خود را دوباره مرور کنند عالی است. نه تنها آثار کلاسیک والت دیزنی را دریافت می‌کنید، بلکه می‌توانید از عناوین موجود در جهان‌های Pixar، Marvel و Star Wars نیز لذت ببرید. در همین حال، ESPN+ برای تماشای محتوای رویدادهای ورزشی زنده و درخواستی مناسب است.

علاوه بر سه سرویس پخش اصلی، افرادی که این بسته را انتخاب می‌کنند، می‌توانند برای افزونه‌های پریمیوم مانند Starz، Cinemax، Paramount+ و Max هزینه اضافی بپردازند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید