مگ بلاگ

8 لوازم جانبی خانه هوشمند کم ارزش که ارزش امتحان کردن را دارد

8 لوازم جانبی خانه هوشمند کم ارزش که ارزش امتحان کردن را دارد

قاب تصویر IKEA Symfonisk، یک بلندگوی هوشمند که شبیه سایر اسپیکرها نیست، یکی از عجیب‌ترین محصولاتی است که از همکاری برند مبلمان سوئدی با Sonos به وجود آمده است. در نگاه اول، این فقط یک عکس قاب شده است، البته با انتخاب محدودی از هنر به لطف انتخاب اندک سهام IKEA و فقدان گزینه های شخص ثالث موجود. با این حال، بلندگوی را پنهان می کند که اگرچه با بهترین اسپیکرهای هوشمند اختصاصی در دسته قیمتی خود همتراز نیست، اما کیفیت صدای بهتری نسبت به تصور بسیاری از افراد تولید می کند.

بازبین ما یک واحد را برای گوش دادن در اتاقی با اندازه متوسط ​​پیدا کرده است، اگرچه آنها توجه داشته اند که علاقه مندان به صدا که به دنبال جفت کردن بلندگو با دیگران هستند، ناامید خواهند شد، زیرا فقط می توان آن را با سایر قاب های تصویر Symfonisk جفت کرد. با این حال، استفاده از این اسپیکر مانند سایر محصولات Sonos آسان بود و از طریق اپلیکیشن این برند کنترل می‌شد. مطمئناً این یک قطعه منحصر به فرد از فناوری خانه هوشمند است، و کیفیت صدای آن آن را بالاتر از یک آیتم جدید قرار می دهد. با این حال، ارزان نیست، با قیمت خرده فروشی 259.99 دلار در وب سایت Ikea.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش