مگ بلاگ

AAWireless در نمایشگاه CES به آداپتور خودکار بی‌سیم Android خود نگاهی کوتاه انداخت.

AAWireless در نمایشگاه CES به آداپتور خودکار بی‌سیم Android خود نگاهی کوتاه انداخت.

قبل از کار بر روی AAWireless 2، AAWireless بازخورد مشتریانی را که قبلاً از نسل اول آداپتور بی سیم Android Auto این شرکت استفاده می کردند، جمع آوری کرد. AAWireless این بازخورد را در طراحی دستگاه گنجانده است که منجر به تغییراتی مانند کوچک‌تر کردن و فشرده‌تر کردن آن می‌شود. AAWireless یک شرکت هلندی است که محصول همنام خود – اولین و پیشرو آداپتور بی سیم Android Auto در جهان – را پس از یک کمپین موفقیت آمیز تامین مالی جمعی معرفی کرد.

هم AAWireless 2 و هم مدل قبلی آن با یک هدف طراحی شده اند – آسان و مقرون به صرفه کردن Android Auto بی سیم. مدیر عامل Emil Borconi-Szedressy گفت: “تمرکز ما این است که Android Auto بی سیم را در بسیاری از کشورها در دسترس قرار دهیم.” “در حالی که کاربران Android Auto در سراسر جهان بسیار زیاد است، اکثر آنها هنوز در مورد این فناوری اطلاعاتی ندارند.”

AAWireless 2 هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اگرچه انتظار می رود در اواخر سه ماهه دوم یا اوایل سه ماهه سوم سال جاری عرضه شود. تا آن زمان، AAWireless 1 که در حال حاضر در آمازون و فروشگاه اینترنتی این شرکت در دسترس است، از طریق به‌روزرسانی‌های معمولی سیستم‌افزار پشتیبانی می‌شود – حتی پس از انتشار AAWireless 2.

می‌توانید به لیست پیش‌سفارش AAWireless 2 در وب‌سایت AAWireless بپیوندید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟