مگ بلاگ

Apple Pencil USB-C جدید گزینه سوم قلم را به iPad می دهد

Apple Pencil USB-C جدید گزینه سوم قلم را به iPad می دهد

Apple Pencil (USB-C)، علی‌رغم موقعیتی که به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه دارد، تمام ویژگی‌های اصلی مانند تأخیر کم مانند برادر گران‌تر خود را ارائه می‌دهد. همچنین مزایای دیگری مانند حساسیت به شیب و همان سطح کنترل دقیق پیکسل روی صفحه را به عاریت می گیرد. با همه آیپدهایی که دارای پورت USB-C هستند، از جمله آیپد مینی نسل ششم، آیپد نسل دهم، آیپد ایر (نسل چهارم یا جدیدتر)، آیپد پرو 11 اینچی و آیپد پرو 12.9 اینچی سازگار است. (نسل سوم یا بالاتر).

اپل این را پنهان نمی کند که مداد اپل جدید برای علاقه مندان به قلم با یک آی پد غیر پرو در دست است و نه برای افراد خلاقی که عمیقاً در جریان کار طراحی و طراحی هستند. به این ترتیب، برخی از قابلیت های حیاتی حذف شده اند. Apple Pencil (USB-C) حساسیت فشار و پشتیبانی از حرکت دوبار ضربه را برای جابجایی بین ابزارهای طراحی از دست می دهد. همچنین، اپل خدمات حکاکی رایگان خود را برای جدیدترین قلم ارائه نخواهد کرد. چیزی که به نام قابلیت خلاقیت محور به دست می آورید، پشتیبانی از تشخیص شناور است، اما این تنها در صورتی کار می کند که جدیدترین مدل های iPad Pro را با تراشه M2 در داخل داشته باشید.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش