مگ بلاگ

CES 2024 Innovation Spotlight: TCL Nxtpaper 14 Pro

در نمایشگاه Consumer Electronics امسال، سازنده همه چیزهایی با صفحه نمایش TCL جزئیات جدیدترین محصولات خود – از جمله تبلت ها، تلفن های هوشمند و تلویزیون ها را در اختیار داشت.

یکی از نکات برجسته پیشرفت‌های آتی TCL، جدیدترین تبلت آن، TCL Nxtpaper 14 Pro است. Nxtpaper 14 Pro به گونه ای طراحی شده است که میانه جادویی رایانش جیبی با عملکرد بالا و راحتی بی نظیر کاربر را برآورده کند. همانند سایر محصولاتش، سس مخفی TCL Nxtpaper 14 Pro، فناوری نمایشگر اختصاصی «Nxtpaper» این برند است که به تازگی به Nxtpaper 3.0 برای CES ارتقا یافته است.

با صفحه نمایش Nxtpaper 3.0، ساخته شده با سخت افزار نور قطبی دایره ای (CPL) برای تکثیر بیشتر نور طبیعی، 14 Pro می تواند بین نمای تبلت استاندارد خود برای استفاده روزانه و حالت کاغذ تخصصی برای تکرار واقعی ظاهر کاغذ جابجا شود. زیر نور خورشید به این ترتیب، Nxtpaper 14 Pro هم به عنوان یک تبلت معمولی و هم به عنوان یک کتابخوان الکترونیکی عمل می کند و هر کاری که با آن انجام می دهید، فشار کلی چشم شما را کاهش می دهد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google