مگ بلاگ

Chromecast شما عقب افتاده است؟ در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا ممکن است اتفاق بیفتد

Chromecast شما عقب افتاده است؟  در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا ممکن است اتفاق بیفتد

مانند هر نوع کمک اولیه برای هر الکترونیکی، یک راه آسان برای رفع اکثر مشکلات در واقع فقط روشن و خاموش کردن آن است. از آنجایی که Chromecast شما چندین برنامه را همزمان اجرا می کند، یکی از فرآیندهای آن ممکن است گیر کند و کل دستگاه شما را کند کند. هنگامی که Chromecast خود را مجدداً راه اندازی می کنید، اساساً تمام فرآیندهای داخلی را متوقف می کنید و به سیستم آن فرصت می دهید تا از ابتدا راه اندازی شود. در برخی موارد، یک راه‌اندازی مجدد ساده می‌تواند مشکلات Chromecast را حل کند، حتی اگر ندانید دقیقاً چیست.

اگر راه‌اندازی مجدد کار نکرد، می‌توانید با انجام بازنشانی کارخانه، آن را به سطح بعدی ببرید. بازنشانی کارخانه به مشکلات نرم افزاری مختلفی که ممکن است پس از استفاده طولانی مدت از Chromecast شما رخ دهد، مانند فایل های خراب یا به روز رسانی نرم افزار، رسیدگی می کند. با انجام بازنشانی به تنظیمات کارخانه، اساساً Chromecast خود را به همان روشی که ابتدا آن را از جعبه خارج کردید، برمی‌گردانید. با این حال، برای اینکه بدانید، باید زمان بگذارید تا Chromecast خود را دوباره تنظیم کنید.

وقتی همه چیز کار نمی کند، می توانید با پشتیبانی Google تماس بگیرید تا به شما در عیب یابی Chromecast عقب افتاده خود کمک کند. در یک دنیای عالی، هر الکترونیکی بدون درز، مستقیماً از جعبه کار می‌کند. متأسفانه، مشکلات کارخانه یا مشکلات معیوب ممکن است ایجاد شود که با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار از راه دور قابل رفع نیست. اگر واقعاً چنین است، لطفاً وضعیت گارانتی خود را بررسی کنید تا بدانید Chromecast شما هنوز واجد شرایط تعمیر یا تعویض رایگان است یا خیر.