مگ بلاگ

Digital Secure در اندروید چیست (و آیا می توانید آن را خاموش کنید؟)

Digital Secure در اندروید چیست (و آیا می توانید آن را خاموش کنید؟)

Digital Secure به‌عنوان فروشگاهی یک‌جا برای تمام نیازهای امنیت تلفن همراه و حریم خصوصی شما عمل می‌کند. با استفاده از تمام ویژگی های ارائه شده، می توانید از تلفن هوشمند اندرویدی خود محافظت کنید، هویت خود را پنهان کنید، وسایل خود را ردیابی کنید و غیره.

مجموعه Digital Secure شامل 9 ویژگی اصلی است. اولین و واضح ترین آن یک برنامه آنتی ویروس است که برای محافظت از تلفن شما در برابر هر گونه ویروس یا بدافزاری که ممکن است هنگام مرور وب دریافت کنید، طراحی شده است. دوم، تحلیلگر حریم خصوصی برنامه است که هرگونه تلاش برنامه های نصب شده برای ضبط یا استفاده از داده های شخصی شما را ردیابی و مستند می کند.

همچنین ویژگی‌های امنیتی وب و Wi-Fi وجود دارد که به طور خودکار شما را از وب‌سایت‌های ناقص یا سیگنال‌های Wi-Fi ناامن دور می‌کند. علاوه بر این، یک VPN داخلی برای پنهان کردن حضور شما به صورت آنلاین وجود دارد. ویژگی چک سیستم شما را از به روز رسانی های جدید نرم افزار گوشی خود آگاه می کند و در صورت روت شدن گوشی به شما هشدار می دهد.

در نهایت، چندین ویژگی پیشگیری از سرقت هویت وجود دارد، از جمله محافظت از کیف پول گم شده، پشتیبانی بازیابی هویت، و نظارت سایبری، که وب را برای هرگونه اشاره به استفاده از اطلاعات شخصی شما به شیوه‌های نامطلوب جستجو می‌کند.

توجه داشته باشید که نسخه Digital Secure که از قبل در اندرویدهای فروخته شده Verizon بارگذاری شده است، نسخه رایگان آن است که ممکن است به تمام ویژگی های مجموعه دسترسی کامل نداشته باشد. اشتراک ممتازی وجود دارد که می‌توانید آن را در خود برنامه پرداخت کنید.

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو

ویژگی Smart Stack در اپل واچ چیست؟

ویژگی Smart Stack در اپل واچ چیست؟

با چرخاندن Digital Crown در جهت عقربه های ساعت می توانید به Smart Stack خود دسترسی پیدا کنید. همچنین، می‌توانید صفحه ساعت را به سمت بالا بکشید تا Smart Stack باز شود. قبلاً، با کشیدن