مگ بلاگ

FTC از برنامه مایکروسافت برای اخراج کارگران Activision خوشحال نیست

FTC از برنامه مایکروسافت برای اخراج کارگران Activision خوشحال نیست

در قلب بحث FTC، تناقض آشکار بین تضمین های قبلی مایکروسافت و اقدامات اخیر آن نهفته است. در طول فرآیند بررسی اولیه ادغام، مایکروسافت به دادگاه گفت که مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد پس از ادغام به عنوان نهادهای جداگانه فعالیت خواهند کرد. این غول فناوری همچنین به دادگاه قول داده بود که وضعیت قبل از ادغام را حفظ کند.

با این حال، تصمیم اخیر مایکروسافت برای اخراج بیش از 1900 شغل در بخش بازی های ویدیویی خود، شامل کارکنان Activision نیز می شود. FTC استدلال می کند که اگر Activision واقعاً مستقل بود همانطور که مایکروسافت در ابتدا ادعا کرد، این اخراج ها در Activision هرگز اتفاق نمی افتاد.

شایان ذکر است که کاهش مشاغل در اکتیویژن بلیزارد شامل چندین تیم از جمله بخش‌های ورزشی الکترونیک بلیزارد و استودیوی فرعی Toys for Bob می‌شود. همچنین کارکنان مرتبط با بازی بقا منتشر نشده بلیزارد، با نام رمز اودیسه، تحت تاثیر قرار گرفتند. مایکروسافت از اقدامات خود دفاع کرد و مدعی شد که اخراج کارکنان بخشی از “برنامه اجرایی” برای کاهش “مناطق همپوشانی” بین مایکروسافت و اکتیویژن است.

دادگاه استیناف ناحیه نهم در حال حاضر در حال بررسی درخواست تجدیدنظر FTC است و اگر به نفع FTC رای دهد، اوضاع می تواند روند جالبی داشته باشد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید