مگ بلاگ

Google Chrome اکنون به شما امکان می‌دهد با هوش مصنوعی مولد برگه‌ها را سازماندهی کنید و تم‌های جدیدی ایجاد کنید

Google Chrome اکنون به شما امکان می‌دهد با هوش مصنوعی مولد برگه‌ها را سازماندهی کنید و تم‌های جدیدی ایجاد کنید

ایجاد گروه بندی سفارشی، موضوعی و ایجاد شده توسط هوش مصنوعی از برگه های باز شما بسیار ساده است. برای شروع، به سادگی روی یک برگه باز کلیک راست کرده و در منوی زمینه روی «سازماندهی برگه‌های مشابه» کلیک کنید. (به طور متناوب، می توانید روی پیکان کشویی سمت چپ همه برگه های خود کلیک کنید.) سپس Chrome پیشنهاداتی از گروه های برگه ارائه می دهد که می توانید در آنها شرکت کنید. اگر شما فردی هستید که هنگام خرید مقایسه یا به طور کلی تحقیق می کنید، تب های زیادی را باز می کنید، این می تواند به یک ویژگی بسیار مفید تبدیل شود.

ویژگی تم هوش مصنوعی در زمان انتشار کمی نیمه کاره تر است. هنگام باز کردن یک برگه جدید، اکنون یک دکمه “سفارشی کردن کروم” در گوشه پایین سمت راست وجود دارد. وقتی روی آن کلیک می کنید، نوار کناری باز می شود که به شما امکان می دهد تم های کروم را ویرایش کنید. از آنجا روی «Change Theme» و سپس «Create with AI» کلیک کنید تا مولد تم هوش مصنوعی ظاهر شود. تا کنون، شما نمی توانید موضوع اولیه ای را که از آن ساخته شده است، انتخاب کنید. در عوض، شما از بین هفت موضوع کلی و سپس موضوعات فرعی خاص تر، مانند دسرها و سپس بستنی، انتخاب می کنید. سپس می‌توانید با انتخاب از بین «حالت‌ها»، «سبک‌ها» و رنگ‌های پایه، پیش از کلیک کردن روی «ایجاد» برای ایجاد گزینه‌های تم، بیشتر سفارشی کنید.

در مورد ویژگی “Help Me Write”؟ به نظر می رسد که هنوز اجرا نشده است. آنچه در مورد Help Me Write می دانیم عمدتاً از آنچه Google در کنفرانس Google I/O سال گذشته از طریق پیاده سازی در Google Docs به نمایش گذاشت، ناشی می شود. در آنجا، این گزینه را به کاربران می دهد تا متن هایلایت شده را «رسمی، کوتاه کردن، دقیق تر کردن و بازنویسی» کنند. امیدواریم، پس از باز شدن عملکرد در کروم، در روزهای آینده ایده بهتری از نحوه عملکرد آن داشته باشیم.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید