مگ بلاگ

Google Now به شما امکان می دهد تصاویر هوش مصنوعی را مستقیماً از نوار جستجو ایجاد کنید

Google Now به شما امکان می دهد تصاویر هوش مصنوعی را مستقیماً از نوار جستجو ایجاد کنید

همراهی با تولید تصویر هوش مصنوعی گوگل راهی جدید برای الهام گرفتن از نوشتن است. اگر در برنامه SGE هستید، می توانید به پیش نویس های نوشته شده دسترسی داشته باشید تا در ایجاد ایده به شما کمک کند. برای ارائه این ویژگی، گوگل از مثال شخصی استفاده کرد که برای پیمانکاران تحقیق می کرد تا گاراژ خود را به یک دفتر تبدیل کند. این شرکت اظهار داشت که این فرد فرضی می‌تواند تایپ کند، «یادداشتی برای یک پیمانکار بنویسد که از آن گاراژ من به یک دفتر کار خانگی بخواهد» و هوش مصنوعی پیش‌نویسی را برای شخص بنویسد تا از آن به عنوان الهام‌بخش استفاده کند.

پس از نوشتن پیش‌نویس، فرد می‌تواند چند گزینه ویرایش را انتخاب کند. گزینه‌های موجود در حال حاضر می‌توانند پیش‌نویس را کوتاه، طولانی‌تر یا معمولی‌تر کنند. بعد از اینکه از کاری که هوش مصنوعی با پیش نویس انجام داده راضی شدند، می توانند آن را به Google Docs یا Gmail صادر کنند، جایی که می توانند وارد آن شده و خودشان آن را ویرایش کنند.

در حال حاضر، برنامه SGE که به کاربران امکان دسترسی به ویژگی‌هایی مانند تصاویر و ویدیوهای با هوش مصنوعی را می‌دهد، تنها برای تعداد محدودی از کاربران در ایالات متحده، هند و ژاپن در دسترس است. حتی محدودیت‌های بیشتری برای استفاده از قابلیت‌های تولید تصویر وجود دارد، زیرا محدود به دارندگان حساب Google ایالات متحده 18 سال یا بالاتر است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟