مگ بلاگ

GoPro Hero 12 Black پشتیبانی از AirPods را اضافه می کند، اما Max New ممکن است شما را به صبر وادار کند

GoPro Hero 12 Black پشتیبانی از AirPods را اضافه می کند، اما Max New ممکن است شما را به صبر وادار کند

یکی دیگر از ویژگی های جدید جفت شدن GoPro Hero 12 Black با دستگاه های صوتی بلوتوث از جمله Apple AirPods است. از میکروفون‌های بی‌سیم نه تنها می‌توان برای ضبط صدا به همراه ویدیوی GoPro استفاده کرد، بلکه می‌توان از آنها برای صدور فرمان‌های صوتی به دوربین نیز استفاده کرد.

علاوه بر هدست های بی سیم، GoPro Hero 12 Black می تواند با سایر دوربین های GoPro Hero 12 Black نیز کار کند. با استفاده از همگام‌سازی کد زمان بی‌سیم، دوربین می‌تواند با تعداد نامحدودی از افراد دیگر همگام‌سازی شود تا اقدامات شما را از هر زاویه‌ای که می‌خواهید ضبط کند، که سپس می‌توانید به راحتی آن‌ها را با هم ویرایش کنید. به لطف رمزگذاری بهینه، می توان فیلم را به نرم افزار ویرایش در اندازه های کوچکتر بدون از دست دادن تصویر منتقل کرد. ویرایش و درجه بندی رنگ فیلم GoPro Hero 12 Black نیز به لطف GP-Log آن با قابلیت Look Up Tables در دسترس آسان تر خواهد شد.

برای استفاده از ویژگی های کامل GoPro Hero 12 Black، مشتریان باید هزینه اشتراک GoPro را بپردازند. با آن یک برنامه دسکتاپ جدید ارائه می شود که به طور یکپارچه با همتای برنامه تلفن همراه خود همگام می شود تا ویرایش بین پلتفرمی و مدیریت محتوا را کمتر مشکل کند. مشترکین همچنین می توانند به طور خودکار تعداد نامحدودی از فیلم را در حساب ابری GoPro خود آپلود کنند – بدون از دست دادن تصویر – در حالی که دوربین شارژ می شود، و همچنین پس از تکمیل آپلود، ویدیوهای برجسته خودکار را دریافت می کنند. علاوه بر این، مشترکین می توانند دوربین های آسیب دیده را با “بدون سوال پرسیده شده” جایگزین کنند.