مگ بلاگ

HapiFit Terra یک تغییر دهنده بازی برای دستگاه های آموزشی ورزشی است

در حالی که مزایای سخت افزاری HaptiFit Terra در یک لیگ خاص است، این اکوسیستم نرم افزاری است که واقعاً آنها را متمایز می کند و جایزه SlashGear CES Innovation را برای آنها به ارمغان می آورد. برنامه همراه همراه، AI Sports Trainer را زنده می کند. این نه تنها جزئیات تمرین شما را ثبت می کند و پیشرفت سلامتی را ارائه می دهد، بلکه از این داده ها برای ایجاد رژیم های تناسب اندام شخصی استفاده می کند تا شما را در مسیر جلسات پیش رو نگه دارد. برنامه تلفن همراه که Thrive نام دارد، تجزیه و تحلیل دقیق تمرینات را انجام می دهد و برای دستگاه های اندروید و iOS در دسترس است.

همچنین یک دستیار صوتی وجود دارد که می توان مستقیماً در دستگاه به آن دسترسی داشت. برای دریافت به‌روزرسانی در مورد پیشرفت فعالیت در حال انجام در هر نقطه مشخص در طول جلسه تمرین، می‌توان آن را بالا کشید. یکی دیگر از امکانات ساده، تشخیص سایش است، به این معنی که HaptiFit Terra به طور خودکار هنگام نصب فعال می شود و جلسه پخش را از سر می گیرد، در حالی که آنها را خاموش می کند، آنها را خاموش می کند. این یک راه منظم برای حفظ مقداری آبمیوه است. اما خود دستگاه در بخش بهره وری انرژی عقب نیست.

گفته می‌شود که تجهیزات تناسب اندام صوتی با یک بار شارژ تا 8 ساعت دوام می‌آورند و به لطف امکانات شارژ مغناطیسی سریع، تنها پنج دقیقه شارژ برای دو ساعت گوش دادن کافی است. مزیت دیگری که باید در HaptiFit Terra تجربه کرد تا به اهمیت آن پی برد این است که کنترل‌های حساس به فشار سه بعدی با بازخورد لمسی در مقایسه با ورودی‌های لمسی و سوایپ روی یک جفت هدفون معمولی بسیار قابل اعتمادتر هستند. در ادامه مسیر، Mojawa قصد دارد عناصر اجتماعی و رقابتی را در برنامه Thrive قرار دهد، به این معنی که می توانید کمی استعداد و انگیزه را به جلسات تمرینی خود اضافه کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟