مگ بلاگ

iMessage Beeper Mini برای اندروید برای برخی آفلاین

iMessage Beeper Mini برای اندروید برای برخی آفلاین

میزان قطعی Beeper Mini نامشخص است. در پاسخ به پست این شرکت در X در مورد مسائل جاری، کاربران گزارش های متناقضی در مورد توانایی خود برای استفاده از این سرویس ارائه کردند، اما به نظر می رسد که برخی از این کاربران از Beeper Mini استفاده نمی کنند، بلکه از Beeper Cloud استفاده می کنند که از روش متفاوتی استفاده می کند. دسترسی به iMessage در داخل SlashGear، برخی از کارکنان با قطعی گزارش شده Beeper Mini مواجه هستند در حالی که برخی دیگر همچنان قادر به استفاده از این سرویس هستند.

بر اساس بیانیه ای که توسط TechCrunch از اریک میگیکوفسکی، مدیر عامل شرکت Beeper به دست آمده است، “همه داده ها نشان می دهد” این قطعی در نتیجه یافتن راهی برای قطع کردن Beeper Mini از خدمات اپل است. اپل، که مدت‌هاست iMessage را به‌عنوان یک شکل قوی از قفل پلتفرم برای iOS می‌دانست، احتمالاً از زمانی که این سرویس فعال شد، در تلاش برای جدا کردن Beeper Mini از iMessage بوده است. قطع کردن برنامه اندروید در روز جمعه نیز ممکن است یک بازی استراتژیک باشد، زیرا کارکنان Beeper اکنون باید با شروع تعطیلات آخر هفته تلاش کنند تا بتوانند روش جدیدی را برای اجرای خدمات مهندسی کنند.

اپل اعلام کرده است که پشتیبانی از چت RCS برای آیفون در زمانی در سال 2024 ارائه خواهد شد، اما در حال حاضر، Beeper Mini تنها راه برای کاربران اندرویدی برای ارسال پیام های غنی و رسانه های با وضوح بالا برای کاربران آیفون بدون سرویس شخص ثالث بود. واتس اپ.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟